דף הבית יגאל אלון

יגאל אלון

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה:
אתר אינטרנט:  
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:
מאמרים נוספים מאת יגאל אלון
 
מסחר בבורסה, מספר דרכי פעולה
05/11/11 | מסחר במניות
אחת מאופציות ההשקעה המועדפות כיום היא ללא ספק שוק ההון, רבים נוהגים להשקיע את כספם בבורסה, לשחק עם הכסף, לקנות ולמכור מניות, אגרות חוב ומטבע זר, אך רגע, זהירות, לא מדובר במשחק בקזינו, או במונופול, מדובר פה בכסף אמיתי, בחיים של אנשים ולכן כדאי לעצור רגע בטרם תחילת המסחר בבורסה ולשאול עצמכם האם הדבר מתאים עבורכם, היות ומסחר בבורסה אינו מתאים לכל אדם
למאמר המלא...

מסחר בבורסה, אפיק ההשקעה האידיאלי
27/09/11 | פיננסים וכספים - אחר
כיום כשמחפשים הכין להשקיע את הכסף נתקלים בבעיה. האמת אין יותר מדי אפיקי השקעה פוטנציאלים שיכולים להביא תשואה רווחית ונאה. לדוגמא ענף הנדל"ן משך משקיעים רבים מישראל ומהעולם שרכשו דירות להשקעה והשכירו אותם לכל דורש.
למאמר המלא...

מהן קרנות נאמנות?
26/09/11 | קרנות נאמנות
האם יצא לכם לא פעם לפתוח את עיתון הכלכלה היומי ולהרגיש כי אתם קוראים סינית או יפנית? אל דאגה אתם לא לבד. ואם ברצונכם להתמקד לפחות בפן אחד של שוק אדיר זה מומלץ כי תבינו את המשמעות של קרנות נאמנות. קרנות נאמנות הינן פשוט אפיק השקעה בשוק ההון. חבורה של אנשים שמתאגדים יחדיו כצוות אחד ופועלים יחדיו. קרנות הנאמנות משקיעות את כספי החברים במגוון אפיקי השקעה שונים, במניות, אגרות חוב ממשלתיות, אגרות חוב כלליות וכו', ובהתאם צוברות הקרנות תשואה ורווחים.
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI