דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Raisin Bank משתף פעולה עם ComplyAdvantage כדי להרחיב את התוכנית שלו למניעת הלבנת הון
Raisin Bank משתף פעולה עם ComplyAdvantage כדי להרחיב את התוכנית שלו למניעת הלבנת הון
חיים נוי 07/12/21 |  צפיות: 377

Raisin Bank משתף פעולה עם ComplyAdvantage כדי להרחיב את התוכנית שלו למניעת הלבנת הון

לונדון, 7 בדצמבר 2021, (BUSINESS WIRE):

בנק השירות Raisin Bank AG, של Raisin DS, חובר ל-ComlyAdvantage, החברה המובילה באיתור סיכוני פשיעה פיננסית על בסיס בינה מלאכותית, כדי להרחיב את התוכנית שלו נגד הלבנת הון (AML). בעקבות השקתו כבנק שפועל בענן, Raisin Bank נזקק לספק שיוכל לעמוד בקצב הצמיחה המהירה. הפתרונות הניתנים להתאמה לגודל שמציעה ComplyAdvantage, לרוחב שירותי סינון וניטור לקוחות כמו גם ניטור עסקאות, יתמכו בפתרונות הבנקאות כשירות של Raisin Bank.

Raisin Bank מציע שירותים בנקאיים, כולל ניהול לקוחות וחשבונות, עיבוד תשלומים והלוואות לחברות סטארט-אפ בינלאומיות ולספקי שירותים פיננסיים. הבנק הוא חלק מ-Raisin DS מאז רכישתו על ידי חברת הפינטק ב-2019.

תקנות מחמירות יותר דורשות פתרונות זריזים

הלבנת הון מהווה אתגר הולך וגובר עבור נותני שירותים פיננסיים ורשויות ברחבי העולם. כתוצאה מכך התחזקו הדרישות הרגולטוריות לבנקים בתחום איסור הלבנת הון. ארגוני שירותים פיננסיים נדרשים ליישם מנגנוני בקרה מורכבים כדי לזהות משתמשים, לאמת אותם ולהגיב לשינויים בהתראה קצרה. בנוסף לצוות מיומן, הבנקים תלויים אפוא בטכנולוגיות העדכניות ביותר לניטור יעיל של יישומים ועסקאות של לקוחות.

ComplyAdvantage מפשט את תהליך הניטור

פתרונות ה-AML של ComplyAdvantage עוזרים לפינטק הצומח במהירות לעמוד באתגרים אלה. החברה משלבת אינטגרציה באמצעות API מודרני עם החידושים הטכנולוגיים העדכניים ביותר. פתרונות הסינון והניטור וניטור העסקאות של לקוחותיה מאפשרים לבנק רייזין לבצע שיפורים מתמשכים בהליכי איסור הלבנת ההון שלו. ממשקי המשתמש האינטואיטיביים של ComplyAdvantage מאפשרים גם את עבודתם של נושאי המשרה בבנק נגד הלבנת הון. המערכת מחליטה אם להפסיק תשלומים חשודים או לסקור אותם בפירוט רב יותר בהתבסס על כללים עם הגדרות רב-תכליתיות ואפשרויות התאמה אישית.

השלמה מושלמת למערכת הבנקאות המרכזית של בנק Raisin

באופן מסורתי, פתרונות AML משולבים בתשתית התוכנה של הבנק וקשה לשפר אותם מעבר ליכולות הראשוניות שלהם. לעומת זאת, היישום של ComplyAdvantage מחובר לליבת מערכת הבנקאות בענן של Raisin Bank באמצעות API תקני, וכך ניתן להמשיך ולפתח ולהרחיב אותו באופן עצמאי. זה מאפשר ל-ComlyAdvantage להתאים בצורה מושלמת לגישה הטכנולוגית של Raisin Bank.

דומיניק זולקה, מנהל מוצר ראשי בבנק Raisin, מציין: "ב-ComplyAdvantage מצאנו שותף אמין ומוסמך לבנק Raisin. עם הפתרונות הניתנים להתאמה שלהם, אנחנו יכולים לקדם ללא הרף את היעילות של מאמצינו נגד הלבנת הון. שתי החברות שלנו חולקות הבנה משותפת של מה שבנקאות כשירות צריכה להיות: שילוב של מוצרים טכנולוגיים מודרניים עם ייעוץ ותמיכה ממוקדי לקוח המתמקדים בהפיכת העסקים שלהם לשגשג".

צ'ארלס דלינגפול, מייסד ומנכ"ל ComplyAdvantage, מוסיף: "בנק רייזין מגלם את סוג ספק פתרונות הפינטק של היפר-גדלות שפתרונות ה- AML שלנו מיועדים באופן אידיאלי. עם API לאינטגרציה קלה, כלים חדשניים ביותר עבור אנליסטים של AML וקליטה חלקה של לקוחות, המטרה שלנו תמיד הייתה לבנות פתרונות חכמים שעוזרים לעסקים כמו צימוקים בנק לבצע עם אמון כדי שיוכלו לצמוח בביטחון".

ComplyAdvantage ו- Risin Bank שותפים לשילוב טכנולוגיית AML עטורת פרסים עם פתרונות BaaS מתקדמים.

#bankingasaservice BaaS #compliance #financialcrime #AML #antimoneylaundering

אודותRaisin Bank

Raisin Bank AG מתמקד בקהילת הפינטק הצומחת במהירות באירופה עם מגוון רחב של שירותים חדשניים, מותאמים ואמינים. בנק רייזין מציע ייעוץ מקצועי ופתרונות בנקאות כשירות יעילים, במיוחד בעיבוד תיקי הלוואות וחייבים של לווים נבחרים. כבנק חזיתי ושירות עם רישיון בנקאי מלא, בנק רייזין תומך ביישום מודלים עסקיים הדורשים רישיון בנקאי. בין לקוחות בנק רייזין נמנים פינטק כמו Raisin DS, Creditshelfואקספורו, וכן, בין היתר, משרדים משפחתיים וקרנות בתחומי ההלוואות, פיקדונות, החשבונות ועסקאות התשלומים. הבנק פועל תחת השם Raisin Bank AGמאז אפריל 2019 והוא חברה בת בבעלות מלאה של Raisin DS GmbH.

www.raisin.bank

אודותComplyAdvantage

ComplyAdvantage הוא המקור המוביל בתעשייה הפיננסית לנתוני סיכוני פשע פיננסי מבוססי בינה מלאכותית וטכנולוגיית זיהוי. המשימה של ComplyAdvantage היא לנטרל את הסיכון להלבנת הון, מימון טרור, שחיתות ופשעים פיננסיים אחרים. יותר מ-700 ארגונים ב-75 מדינות מסתמכים על ComplyAdvantage כדי להבין את הסיכון של עם מי הם עושים עסקים באמצעות מסד הנתונים הגלובלי היחיד בעולם בזמן אמת של אנשים וחברות. החברה מזהה באופן פעיל עשרות אלפי אירועי סיכון ממיליוני נקודות נתונים מובנות ולא מובנות מדי יום ביומו.

ל-ComplyAdvantage יש ארבעה מרכזים גלובליים הממוקמים בניו יורק, לונדון, סינגפור ו קלוז'-נאפוקה, והיא מגובה על ידי Ontario Teachers, Index Venturesובלדרטון קפיטל. לקבלת מידע נוסף בקרו בכתובתcomplyadvantage.com.

ליצירת קשר:

For ComplyAdvantage:
North America
Tim Donovan
+1.510.593.0064
Tim.Donovan@ComplyAdvantage.com

EMEA
Ben Goldsmith
+44.0.7788.295321
ben@goldsmithcomms.com

Press contacts
Raisin Bank / Raisin DS GmbH
Nicole Breforth & Maggie Bell
Communications
+49 160 218 65 24
press@raisin.com

מקור: ComplyAdvantage

מולטימדיה:מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
סוויג'ן משבחת את המסגרת הטכנולוגית החדשה של סטיביה על ידי הרשות הבינלאומית לבטיחות במזון
הגדרת דוגמה כללית לתקנים עבור מדינות

היוזמה הכלכלית Seoul Spooning 2022 הוכרזה עבור MIR4
Seoul Spooning 2022 פותחה כדי ליצור יוזמה כלכלית חדשה עבור משחק התפקידים המקוון מרובה המשתתפים MIR4 שהיה ליצירת מופת

Taconic Biosciences מוסיפה מודל מערכת חיסון אנושית (HIS) חדש לפורטפוליו מחקר האימונו-אונקולוגי שלה
המודל החדש, huNOG-EXL EA, מרחיב באופן משמעותי את חלונות המחקר

אנדרסן גלובל מרחיבה את טביעת הרגל בשוק האסייתי באמצעות שיתוף פעולה עם משרד עורכי דין בסרי לנקה
אנדרסן גלובל ממשיכה להרחיב את הפלטפורמה שלה בשוק האסייתי באמצעות הסכם שיתוף פעולה עם Varners, אחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים ביותר בסרי לנקה.

Hillstone Networks מציבה סטנדרט חדש עבור פתרונות אבטחה חכמים, אמינים ואוטומטיים עם StoneOS 5.5R9
"ארגונים כיום דורשים פתרון אבטחה מקיף, אינטליגנטי, שמציע ביצועים גבוהים ואוטומטיים שעובד. StoneOS מספקת", אמר טים ליו, CTO ומייסד שותף של Hillstone Networks. "זהו שדרוג משמעותי המציע יכולות שאין שניות להן כדי לעזור להגן על ארגונים, הנכסים הקריטיים וכוח העבודה שלהם מפני אינספור איומי האבטחה העומדים בפניהם מדי יום".

OKX עוקפת את הבורסות הקריפטוגרפיות העולמיות ומתמקמת כשנייה בגודלה, והיא ממתגת עצמה מחדש כספקית שירותים חוצי פלטפורמות
המותג החדש OKX מחליף את OKEx, והוא מדגיש את חבילת מוצרי ההשקעות בקריפטוגרפיה, NFT ו-DeFi החזקה של הפלטפורמה

ג'טקס ונמל התעופה ברלין נויהרדנברג מפתחים את ה-FBO הירוק הטהור הראשון בעולם בברלין
Jetex, מובילה עולמית עטורת פרסים בתעופה למנהלים, ונמל התעופה נויהרדנברג בברלין מכריזים על חתימת הסכם מיזם משותף לפיו שני הצדדים יפעלו לפיתוח של מסוף תעופה מנהלים ברמה עולמית ופעילות בסיס קבועה בנמל התעופה נויהרדנברג בברלין (EDON).

AscendEX רושמת למסחר את האסימון NFT Marvelous, MNFT
AscendEX שמחה להכריז על הרישום למסחר של Marvelous NFT Token (MNFT) תחת צמד המסחר MNFT/USDT ב-AscendEX החל מהיום, ב-14 בינואר, בשעה 19:30, שעון ישראל.

זוכי אתגר חזית האופנה מטעם טומי הילפיגר הוכרו כמניעי חדשנות חברתית ושילוב בתעשיית האופנה
פאנל השופטים, אשר כלל את מחוללת השינוי יארה שאהידי ואת טומי הילפיגר העניק את חבילת הפרס, שכללה 200,000 אירו וליווי לחברות הזנק רואנדיים והולנדים על מנת לתמוך בשאיפתם לעצב מחדש את פני האופנה.

הוארך המועד האחרון לכניסה סופית לפרסי סטיבי® 2022 למכירות ושירות לקוחות
המשתתפים יכולים להגיש מועמדויות לפרסי המכירות ושירות הלקוחות המובילים עד 2 בפברואר פרסי סטיבי למכירות ושירות לקוחות פרסי סטיבי למכירות ושירות לקוחות לשנת 2022 האריכו את המועד האחרון לכניסה הסופית עד ל-2 בפברואר.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI