דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים חברת Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases Group הכריזה על הרחבת מתקן הצי בקוריאה
חברת Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases Group הכריזה על הרחבת מתקן הצי בקוריאה
חיים נוי 24/11/21 |  צפיות: 169

חברת Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases Group הכריזה על הרחבת מתקן הצי בקוריאה

טמקולה, קליפורניה, 23 בנובמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

חברת Nikkiso Clean Energy & Gases Group (הקבוצה), חברת בת של חברת Nikkiso Co., Ltd. (יפן), גאה להכריז על הרחבת המתקן שלה בבוסאן, קוריאה, על מנת שישמש כמרכז הימי החדש שלה. הרחבה זו ממחישה את מחויבותה לצמיחת תעשיית בניית הספינות הקוריאנית ואת תמיכתה בה.

המתקן החדש, המורחב מספק פתרונות ימיים ברמה מערכתית מלאה, וישמש כבסיס האם של החברה לכל הפעילות הימית בקוריאה. מאחר שהמתקן שייך לחברת ניקיסו המאוחדת, הוא יספק פתרונות ימיים, לרבות משאבות להקטנת לחץ מאוזן, שירות ועוד. המתקן כולל כלי בדיקה קריוגנית מלאים וצוות מורחב הכולל מהנדסי עיצוב וייצור, לצד מנהלי פרויקטים.

ההיבט הימי מהווה מוקד עיקרי בקבוצה, והרחבה זו מעניקה מסגרת תומכת איתנה לצמיחה עתידית. המתקן החדש נמצא במיקום אידיאלי באזור, וזאת על מנת לתמוך בלקוחות הגדולים ולתת מענה מבחינת התרחבותו הצפויה של מוקד האנרגיה הנקייה בתעשייה הימית. המתקן, ששטחו כ- 4000 מטרים רבועים, מתוכנן לייצר ולהרכיב משאבות קריוגניות, בוכנות מאייד FGSS, בוכנות תחנה LH2, בוכנות עיבוד ויכלול גם את מתקן בדיקת בוכנות המשאבה מסוג LN2 העדכנית ביותר. בתוך המתקן ישנו גם מרכז שירות ששטחו 342 מטרים רבועים.

לדברי דריל לאמי, נשיא חברת Nikkiso Cryogenic Pumps, "חברת Nikkiso ACDמהווה ספק בוכנות גז תדלוק לתעשיית בניית הספינות הקוריאנית למעלה מ-20 שנה! בזכות אריזת הבוכנות ומתקן הבדיקה החדשים שלנו, השוכן ליד המספנות בקוריאה, כעת יש בידינו יכולת גבוהה אף יותר לעמוד בעליה העולמית המובהקת בביקוש לבניה חדשה של מטען מתודלק ב-LNFG ולכלי שיט לצורך תעבורה".

לדברי פיטר וגנר, מנכ"ל חברת Cryogenic Industries ונשיא הקבוצה, "מדובר בהתקדמות מסעירה ואבן דרך חשובה לקבוצה שלנו ולשוק הימי המופעל באמצעות LNG, כמו גם ערך מוסף משמעותי עבור הלקוחות הימיים שלנו. Nikkiso CE & IG תוכל כעת לספק מערכות מלאות ולהציע תמיכה ללקוחותינו באמצעות פתרון הנתמך על ידי מפעל שלם".

ליצירת קשר

Nikkiso Clean Energy and Industrial Gases - Korea
Head office & Factory     : 83, Nosan sanup jung-ro, Gangseo-gu, Busan, 46752, Korea
Branch office       : #1912, 170 Ganggyo jungang-ro, Yeongtong-gu, Suwon,
Gyuenggi 16614 Korea
info@NikkisoCEIG-Korea.com

אודות CRYOGENIC INDUSTRIES

חברות חברות של Cryogenic Industries, Inc. (כעת חברה ב-Nikkiso Co., Ltd.) מייצרות ציוד הנדסי לעיבוד גזים קריוגניים ומפעלי תהליכים בקנה מידה קטן לתעשיות הגז הטבעי הנוזלי (גט"נ), שירותים לבארות וגזים תעשייתיים. Cryogenic Industries שהוקמה לפני יותר מ-50 שנה היא חברת האם של ACD, Cosmodyne ו-Cryoquip וקבוצה בשליטה משותפת של בערך כ-20 גופים תפעוליים.

למידע נוסף בקרו באתרים www.nikkisoCEIG.comו- www.nikkiso.com

קשרי מדיה

Anna Quigley
+1.951.383.3314
aquigley@cryoind.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים מודיעה על השלמת התקנת מתקן מימן נוזלי עבור חברת Unitrove
חברת Nikkiso Cryogenic Industries’ Clean Energy & Industrial Gases Group (הקבוצה), חברת-בת של חברת Nikkiso Co., Ltd (יפן) גאה להכריז על השתתפותה בתוכנית הקמת המחסנים למתקני אחסון חדשים למימן נוזלי (LH2) בשיתוף עם חברת Unitrove.

Lantronix צורפה כחברה לאקו סיסטם של התוכנית לפתרונות לכלי רכב של קוואלקום
Lantronix, חברה ותיקה ב-Advantage Network של קוואלקום, צורפה לתוכנית אליה ניתן להצטרף בהזמנה בלבד כדי לעזור להאיץ את החדשנות בתחום הרכב

Raisin Bank משתף פעולה עם ComplyAdvantage כדי להרחיב את התוכנית שלו למניעת הלבנת הון
בנק השירות Raisin Bank AG, של Raisin DS, חובר ל-ComlyAdvantage, החברה המובילה באיתור סיכוני פשיעה פיננסית על בסיס בינה מלאכותית, כדי להרחיב את התוכנית שלו נגד הלבנת הון (AML). בעקבות השקתו כבנק שפועל בענן, Raisin Bank נזקק לספק שיוכל לעמוד בקצב הצמיחה המהירה

Eternity Technologies משיקה את Quasar דור חדש של סוללות ננו פחמני המיוצרות באיחוד האמירויות הערביות
יצרנית הסוללות התעשייתיות המובילה Eternity Technologies משיקה את QUASAR (קוואזר), סדרה חדשה של סוללות תנע ננו פחמני (Carbon Nano Motive) כדי לספק יותר כוח, זמני פעולה ארוכים יותר וטעינה מהירה יותר לעומת סוללות עופרת קונבנציונליות.

Anaqua ו- ASU Co., Ltdמכריזים על שותפות אסטרטגית
מדובר בשותפות ארוכת טווח שתספק יכולת הגירה ותמיכה במערכות ניהול הקניין הרוחני של Anaqua ללקוחות ביפן

רוזן, היועץ למשקיעים גלובליים, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- Höegh LNG Partners LP לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב של 27 בדצמבר בתביעה ייצוגית בעניין ניירות ערך שהוגשה על ידי המשרד– HMLP
משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים מזכיר לרוכשי ניירות הערך של Höegh LNG Partners LP (NYSE: HMLP) בין התאריכים ה-22 באוגוסט 2019 ל-27 ביולי 2021, כולל ("תקופת המחלוקת"), את המועד האחרון החשוב לתביעה הייצוגית ב-27 בדצמבר 2021 בתביעה הייצוגית בניירות ערך שהוגשה לראשונה על ידי המשרד.

כבוד לאביר! DRAG S/X PnP-X KIT מושק
במהלך נובמבר הכריזה VOOPOO על השקת DRAG S/X PnP-X KIT בחו"ל. המוצר מבצע שדרוג טכני מקיף על בסיס DRAG S/X, ומשלב את תפיסת הליבה של האבירות בעיצוב המוצר, תוך שהוא חולק כבוד לתהילה ולמעלות של האבירים.

זרוע הפינטק של Batelco, חברת הטלקום המובילה במדינה, תשיק את אפליקציית העל הראשונה לתשלומים ניידים באזור עד סוף 2021
i2c Inc, ספקית מובילה של טכנולוגיית תשלומים ובנקאות דיגיטליים, הודיעה היום שיתוף פעולה עם BEYON Money, אפליקציית העל הניידת שהשיקה Batelco Financial Services, שהיא זרוע הפינטק של ספקית הפתרונות הדיגיטליים והתקשורת המובילה של בחריין.

חברת וולה מציינת שנה ראשונה כחברה עצמאית על ידי הצבת מטרות צמיחה גבוהות יותר, חשיפת המצאה פורצת דרך והרחבת יכולות ההנהלה
חברת Wella, מובילה עולמית בתעשיית היופי, המוערכת ב- 100 מיליארד דולרים, מציינת היום שנה כחברה עצמאית. חברת וולה מחזיקה בתלקיט קמעונאות מקצועי ביותר של טכנולוגיות שיער, יופי וציפורניים של מותגים איקוניים, לרבות וולה Wella Professionals, Clairol, OPI, Nioxin, Sebastian Professional ו-ghd.

חברת בומברדייה מציינת חגיגה כפולה – נטג'טס קיבלה את המטוס Global 7500 Business Jet ואילו בומברדייה סיפקה את כלי טיס Global ה-1000
*יציאתו לשוק של המטוס העסקי בעל הטווח הארוך ביותר בתעשייה, הוא הסנונית הראשונה מבין 20 כלי טיס מסוג Global 7500 אשר נכנס לצי חברת נטג'טס
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI