דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים גרסה חדשה של Decision Intelligence Platform של Pyramid Analytics מכינה ארגונים לגל הבא באנליטיקה עסקית
גרסה חדשה של Decision Intelligence Platform של Pyramid Analytics מכינה ארגונים לגל הבא באנליטיקה עסקית
חיים נוי 23/11/21 |  צפיות: 220

גרסה חדשה של Decision Intelligence Platform של Pyramid Analytics מכינה ארגונים לגל הבא באנליטיקה עסקית

Pyramid 2020.20 מספקת יכולות אינטואיטיביות וחכמות והיא מעוצבת כדי להגיע למרב הביצועים והאימוץ

לונדון וניו יורק ותל אביב, 23 בנובמבר 2021, (BUSINESS WIRE):

גרסה חדשה של Decision Intelligence Platform מבית Pyramid Analytics מתייחסת באופן ייחודי לצורך שזוהה בידי אנליסטים משפיעים בתעשיית הטכנולוגיה לפתרונות אנליטיקה ובינה עסקית (ABI) שיכולים לתמוך בקבלת החלטות מונעת נתונים מורכבים יותר ויותר בזמן אמת באמצעות ביג דטה. סקר של גרטנר שנערך לאחרונה בקרב מנהלי עסקים מצא שיותר ממחצית מהנשאלים (65%) מאמינים שההחלטות שקיבלו מורכבות יותר מאשר לפני שנתיים, בעוד ש-53% אמרו שיש יותר לחץ להצדיק או להסביר את החלטותיהם.

שירות עצמי נשלט המאפשר לכל המשתמשים בארגון ליהנות מקבלת החלטות מונעת נתונים, תגובה לשאילתות בזמן אמת שאינה מגבילה את הפרודוקטיביות של עובדים מרחוק, ומגוון רחב של אפשרויות ויזואליזציה המספקות בהירות ויכולת לביטוי עצמי הם רק חלק מה שמייחד את Decision Intelligence Platform של Pyramid Analytics ממערכות בינה עסקית (BI) מדור קודם וכלים שולחניים עם תפקודיות מוגבלת. Pyramid היא פלטפורמה אחודה להכנת נתונים, אנליטיקה עסקי ומדע נתונים שמייתרת את הצורך במספר כלים שמגיעים עם עלויות ומורכבות גבוהות יותר.

נקודות מפתח

· תכונות חכמות ואינטואיטיביות מביאות לכל מקבלי ההחלטות את העוצמה של לימוד מכונה ואנליטיקה המאופשרים באמצעות בינה מלאכותית.

· תכונות ביצועים ואבטחה חדשות משפרות את הפרודוקטיביות של עובדים מרוחקים עם זמני גישה מהירים עוד יותר לנתונים ושאילתות. הגדרות ניהול הנתונים וציות לרגולציות שנמתחות על פני עשרות אלפי משתמשים ומגנים על הנתונים הארגוניים.

· תכונת הסברה בשפה טבעית ובהקשר המתאים משתמשת בבינה מלאכותית כדי לתמוך בחקירה וניסויים אנושיים כדי להשיג תובנות מעמיקות יותר.

· מנוע שאילתות ישיר של PYRANA ניגש לנתונים היכן שהם מאוחסנים ומספק תשובות במהירויות ששאילתות לבסיס נתונים בזיכרון אינן יכולות לספק, תוך ביטול סיכוני האבטחה של הורדת נתונים למחשבים שולחניים.

· הזמינו הדגמה עכשיו.

גרטנר מעריכה שכשליש מכל הארגונים הגדולים יעסיקו אנליסטים שיתמחו בקבלת החלטות חכמה, כולל בניית מודלים להחלטות, כבר בשנת 2023. Pyramid Analytics ממוקמת בצורה הטובה ביותר להיות הזרז להתפתחות זו בקרב ארגונים בינוניים וגדולים. רבים מלקוחותיה בנו תהליכי החלטה, שכרו מנתחי נתונים ומדעני נתונים, והביאו את הכוח של ABI לכל מקבל החלטות בארגונים שלהם.

VentureBeat דיווחה כי "גרטנר סימנה את קבלת ההחלטות החכמה (DI) כדרך חדשה עבור ארגונים לנצל נתונים בתנועה מהירה וסביבות משתנות במהירות כדי להשיג יתרון תחרותי. DI עוסק בעצמו באופן ייעודי בדרך בה מתקבלות החלטות וכיצד יש להעריך ולשפר את התוצאות בהתבסס על משוב משתמשים ומערכי נתונים אחרים. גרטנר אומרת שהטכנולוגיה הזו תהיה בשימוש בשליש מכל הארגונים הגדולים בתוך שנתיים".

בגרטנר כותבים כי "קבלת החלטות חכמה היא גישה מעשית לשיפור קבלת ההחלטות הארגונית. היא הופכת כל החלטה למודל של תהליכים, תוך שימוש במודיעין עסקי ואנליטיקה כדי ליידע, ללמוד ולחדד החלטות".

ציטטות של לקוחות

מנהל תוכנית בינה עסקית, תעשיית הבריאות, ארגון בשווי של למעלה מ-30 מיליארד דולר: "היכולות של הפתרון של Pyramid הציגו ביצועים טובים מול כל המתחרים והן מספקות פלטפורמת בינה עסקית מלאה שעליה ניתן לספק את שירות הבינה העסקית שלנו למשתמשים העסקיים. Pyramid אינטואיטיבית ומאפשרת למשתמשים עסקיים בכל היכולות הטכניות לקבל ערך מהמוצר ומהנתונים שהוא מעמיד לרשותם".

מנהל בכיר, פרויקטי בינה עסקית, תעשיית הקמעונאות, ארגון בשווי של 1-3 מיליארד דולר: "Pyramid אפשרה לנו להאיץ את הזמן לערך עם דיווח מהיר יותר. כעת אנו מספקים תובנות מבוססות תפקידים ממקור נתונים יחיד. אנו מספקים אנליטיקה ריכוזית מסביבות היברידיות. היכולת של Pyramid להתחבר לכל מקור נתונים כמעט ואז לשלב אותם למודל נתונים אחד יוצרת הזדמנויות לחדש עם מקורות נתונים חדשים".

ציטוט מנהלים

· עומרי קוהל, מנכ"ל ומייסד שותף, Pyramid Analytics: "לגרום למורכב להיראות פשוט זה דבר מאתגר מאוד, אבל זה חיוני כדי ליצור פלטפורמת קבלת החלטות חכמה משולבת המאפשרת לכל המשתמשים להשתמש בכל הנתונים הזמינים להם כדי לשפר את אנליטיקת הנתונים שלהם. צוות ההנדסה של Pyramid עמד באתגר זה עם טכנולוגיית אנליטיקה ובינה עסקית רבת עוצמה המתאימה לתמוך במגוון רחב של תרחישי שימוש ומספר רב של משתמשי קצה במספר תפקידים, וללא פשרות".

אודות פירמיד אנליטיקס

פלטפורמת בינת ההחלטות של Pyramid Analyticsמאפשרת לארגונים בכל תעשייה למקסם את ערך הנתונים על-ידי איחוד הכנת נתונים, ניתוח עסקי ומדעי הנתונים בתשתית אחת של ניתוח ובינה עסקית (ABI). Pyramid משלבת ביצועים של ניתוח חיזוי מתקדם עם ממשק משתמש אינטואיטיבי והנחיות של בינה מלאכותית הפועלת ישירות על מחסנית טכנולוגיית הנתונים שלך, ללא קשר לגודל ולקנה מידה. זה אומר שכולם, ממדעני נתונים ועד למשתמשים עסקיים לא טכניים, מקבלים את חווית המשתמש שהם צריכים כדי לקבל החלטה מושכלת: גישה בזמן אמת בשירות עצמי לנתונים מהימנים, דוחות מותאמים ובהקשר המתאים ואנליטיקה אינטראקטיבית שמובילה לפעולה. תזמנו הדגמה.

אפשרויות פריסה גמישות כוללות ענן מקומי, ענן, רב ענן וענן היברידי, כולל Kubernetes עבור מחשוב אלסטי אמיתי בפלטפורמות כולל AWS, Azure, Google (GCP), תשתית הענן של אורקל ו- RedHat OpenShift.

לפירמיד אנליטיקס משרדים במרכזי חדשנות ועסקים גלובליים, ביניהם אמסטרדם, לונדון, ניו יורק (מטה ארה"ב) ותל אביב. הצוות שלנו חי ברחבי העולם כי גיאוגרפיה לא צריכה להיות מחסום לכישרון והזדמנות. קבלו מידע נוסף ב-Pyramid Analytics.

פלטפורמת המודיעין של החלטות הפירמיד. דעו מה הלאה.

אנשי קשר

Chas Kielt
Vice President of Corporate Communications and Product Marketing, Pyramid Analytics
617.687.3371
chas.kielt@pyramidanalytics.com

מקור: Pyramid Analytics

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים מודיעה על השלמת התקנת מתקן מימן נוזלי עבור חברת Unitrove
חברת Nikkiso Cryogenic Industries’ Clean Energy & Industrial Gases Group (הקבוצה), חברת-בת של חברת Nikkiso Co., Ltd (יפן) גאה להכריז על השתתפותה בתוכנית הקמת המחסנים למתקני אחסון חדשים למימן נוזלי (LH2) בשיתוף עם חברת Unitrove.

Lantronix צורפה כחברה לאקו סיסטם של התוכנית לפתרונות לכלי רכב של קוואלקום
Lantronix, חברה ותיקה ב-Advantage Network של קוואלקום, צורפה לתוכנית אליה ניתן להצטרף בהזמנה בלבד כדי לעזור להאיץ את החדשנות בתחום הרכב

Raisin Bank משתף פעולה עם ComplyAdvantage כדי להרחיב את התוכנית שלו למניעת הלבנת הון
בנק השירות Raisin Bank AG, של Raisin DS, חובר ל-ComlyAdvantage, החברה המובילה באיתור סיכוני פשיעה פיננסית על בסיס בינה מלאכותית, כדי להרחיב את התוכנית שלו נגד הלבנת הון (AML). בעקבות השקתו כבנק שפועל בענן, Raisin Bank נזקק לספק שיוכל לעמוד בקצב הצמיחה המהירה

Eternity Technologies משיקה את Quasar דור חדש של סוללות ננו פחמני המיוצרות באיחוד האמירויות הערביות
יצרנית הסוללות התעשייתיות המובילה Eternity Technologies משיקה את QUASAR (קוואזר), סדרה חדשה של סוללות תנע ננו פחמני (Carbon Nano Motive) כדי לספק יותר כוח, זמני פעולה ארוכים יותר וטעינה מהירה יותר לעומת סוללות עופרת קונבנציונליות.

Anaqua ו- ASU Co., Ltdמכריזים על שותפות אסטרטגית
מדובר בשותפות ארוכת טווח שתספק יכולת הגירה ותמיכה במערכות ניהול הקניין הרוחני של Anaqua ללקוחות ביפן

רוזן, היועץ למשקיעים גלובליים, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- Höegh LNG Partners LP לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב של 27 בדצמבר בתביעה ייצוגית בעניין ניירות ערך שהוגשה על ידי המשרד– HMLP
משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים מזכיר לרוכשי ניירות הערך של Höegh LNG Partners LP (NYSE: HMLP) בין התאריכים ה-22 באוגוסט 2019 ל-27 ביולי 2021, כולל ("תקופת המחלוקת"), את המועד האחרון החשוב לתביעה הייצוגית ב-27 בדצמבר 2021 בתביעה הייצוגית בניירות ערך שהוגשה לראשונה על ידי המשרד.

כבוד לאביר! DRAG S/X PnP-X KIT מושק
במהלך נובמבר הכריזה VOOPOO על השקת DRAG S/X PnP-X KIT בחו"ל. המוצר מבצע שדרוג טכני מקיף על בסיס DRAG S/X, ומשלב את תפיסת הליבה של האבירות בעיצוב המוצר, תוך שהוא חולק כבוד לתהילה ולמעלות של האבירים.

זרוע הפינטק של Batelco, חברת הטלקום המובילה במדינה, תשיק את אפליקציית העל הראשונה לתשלומים ניידים באזור עד סוף 2021
i2c Inc, ספקית מובילה של טכנולוגיית תשלומים ובנקאות דיגיטליים, הודיעה היום שיתוף פעולה עם BEYON Money, אפליקציית העל הניידת שהשיקה Batelco Financial Services, שהיא זרוע הפינטק של ספקית הפתרונות הדיגיטליים והתקשורת המובילה של בחריין.

חברת וולה מציינת שנה ראשונה כחברה עצמאית על ידי הצבת מטרות צמיחה גבוהות יותר, חשיפת המצאה פורצת דרך והרחבת יכולות ההנהלה
חברת Wella, מובילה עולמית בתעשיית היופי, המוערכת ב- 100 מיליארד דולרים, מציינת היום שנה כחברה עצמאית. חברת וולה מחזיקה בתלקיט קמעונאות מקצועי ביותר של טכנולוגיות שיער, יופי וציפורניים של מותגים איקוניים, לרבות וולה Wella Professionals, Clairol, OPI, Nioxin, Sebastian Professional ו-ghd.

חברת בומברדייה מציינת חגיגה כפולה – נטג'טס קיבלה את המטוס Global 7500 Business Jet ואילו בומברדייה סיפקה את כלי טיס Global ה-1000
*יציאתו לשוק של המטוס העסקי בעל הטווח הארוך ביותר בתעשייה, הוא הסנונית הראשונה מבין 20 כלי טיס מסוג Global 7500 אשר נכנס לצי חברת נטג'טס
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI