דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Bessemer Venture Partners סוגרת 3.3 מיליארד דולר בשתי קרנות; מקדמת בברכה את הוותיק מ-Amazon.com ג'ף בלקברן כשותף
Bessemer Venture Partners סוגרת 3.3 מיליארד דולר בשתי קרנות; מקדמת בברכה את הוותיק מ-Amazon.com ג'ף בלקברן כשותף
חיים נוי 28/02/21 |  צפיות: 301

Bessemer Venture Partners סוגרת 3.3 מיליארד דולר בשתי קרנות; מקדמת בברכה את הוותיק מ-Amazon.com ג'ף בלקברן כשותף

  • סוגרת את BVP XI עם התחייבויות של 2.475 מיליארד דולר ואת BVPCentury II עם התחייבויות של 825 מיליון דולר
  • מודיעה על ההוספה של המנהל הבכיר באמזוןלשעבר ג'ף בלקברן כשותף
  • מקדמת את מרי דונופריו, מייק דרוש, טס הץ'ואנדרו הדין לשותפים

סן פרנסיסקו, 26 בפברואר 2021, (BUSINESS WIRE):

Bessemer Venture Partners, חברת הון סיכון גלובלית לשלבים המוקדמים, הודיעה היום על הסגירה של שתי קרנות חדשות, שמוסיפות הון של 3.3 מיליארד דולר להשקעה בחברות טכנולוגיה מבטיחות בשלבי הצמיחה המוקדמים שלהן והשלבים שאחריהם.

בנוסף, החברה קידמה בברכה חמישה חברים חדשים: ג'ף בלקברן, שמצטרף אל Bessemer Venture Partners מאמזון לצד הקידום של המשקיעים הקיימים של בסמר מרי דונופריו, מייק דרוש, טס הץ' ואנדרו הדין.

היום הוא ציון דרך נהדר בבסמר כשאנו משיקים את הקרנות הכי חדשות וגדולות שלנו ומוסיפים חמישה משקיעים יוצאי דופן לשותפות", אמר ג'רמי ליוויין, שותף במשרד הניו יורקי של בסמר. "אני שמח לציין את ההצלחה של מרי, מייק, טס ואנדרו ונרגש לקדם את פניו של ג'ף לחברה. אני מכיר את ג'ף 15 שנה ואני מעריץ מאוד את הרקורד המהמם שלו כחדשן ומנהל יחד עם הענווה הרבה שלו. אני יודע שהניסיון שאין כמוהו שלו בניהול אחד ממותגי הטכנולוגיה והצריכה הגדולים ביותר בעולם יועיל לצוות שלנו ולמייסדים הרבים שמשתפים פעולה עם בסמר".

בלקברן מצטרף לבסמר אחרי קריירה של 22 שנים באמזון, הוא הצטרף לראשונה לענקית המסחר האלקטרוני אחרי ההנפקה שלה ולאחר מכן הוביל את הצמיחה שלה בעסקים הליבתיים של זירות מסחר וההתרחבות ב-Amazon Advertising, Prime Video, Amazon Music ו-Amazon Studios. בתפקידו האחרון בלקברן שימש כסגן נשיא בכיר לפיתוח עסקי כלל עולמי. הוא היה אחראי לעשרות השקעות מיעוט של אמזון ויותר ממאה רכישות בכל התחומים העסקיים -- כולל קמעונאות, קינדל, אקו, אלכסה, FireTV, פרסום, מוסיקה, וידאו ואודיו מוזרם ו-Amazon Web Services.

בבסמר הוא ישתמש בהלך המחשבה החדשני שלו והניסון הרב -- כמשקיע, מפעיל ומנהל -- בחברות קיימות ועתידיות בתיק של בסמר.

"אחרי שהייתי חלק מאמזון במשך יותר משני עשורים, אני נרגש להתחיל פרק חדש ולעזור למייסדים שמתמקדים בלקוחות לבנות חברות שהן פריצת דרך", אמר בלקברן. "אני מכיר את הצוות של בסמר הרבה שנים ומעריץ מזמן את החזון האסטרטגי שלהם וההצלחה בתמיכה במיזמים בשלבים המוקדמים".

ההגעה של בלקברן והקידום של דונופריו, דרוש, הץ' והדין קורים כולם יחד עם הסגירה של קרן הדגל ה-11 של בסמר, BVP XI, וקרן ההזדמנויות השנייה שלה, BVP Century II. רוב הסכום של 3.3 מיליארד דולר שבשתי הקרנות יתמקד בהשקעות בשלבים הראשונים, בהתאם לגישה הוותיקה של החברה להתחיל עם השקעות סיד וסבב ראשון ולהישאר עם החברות בכל שלב של הצמיחה שלהן.

החברה ממשיכה להתרחב עם צוות הנהלה של 21 שותפים ויותר מ-45 משקיעים, יועצים וחברי צוות של הפלטפורמה שנמצאים בכל העולם -- עמק הסיליקון, סן פרנסיסקו, סיאטל, ניו יורק, בוסטון, לונדון, תל אביב, בנגלור ובייג'ינג.

השותף בבסמר ביירון דיטר הוסיף: "השותפים שלנו עובדים אחד על אחד עם המנכ"לים שלנו, אבל הם מרוויחים גם מהגודל הגדל והתמיכה מכל הפלטפורמה שלנו. עם הקרנות החדשות שלנו והשותפות המורחבת, בסמר מצוידת אפילו יותר טוב לעזור ליזמים הכי טובים -- בכל השלבים, המגזרים והמקומות -- לבנות חברות נהדרות".

אודות Bessemer Venture Partners

Bessemer Venture Partners היא חברת הון סיכון גלובלית לשלבים המוקדמים. עם תיק של יותר מ-200 חברות, בסמר עוזרת ליזמים עם חזון להניח יסודות חזקים ליצירת חברות שחשובות, ותומכת בהן בכל שלב של הצמיחה שלהן. החברה תמכה ביותר מ-130 הנפקות, כולל שופיפיי, ילפ, לינקדאין, סקייפ, לייפלוק, טווילו, בנדגריד, דוקוסיין, וויקס ופיבר. צוות המשקיעים והשותפים של בסמר נמצאים בכל העולם בעמק הסיליקון, סן פרנסיסקו, סיאטל, ניו יורק, בוסטון, לונדון, תל אביב, בנגלור ובייג'ינג.

https://www.bvp.com/
Follow @BessemerVP

אנשי קשר

קשרי מדיה
Karen Lee
press@bvp.com

מקור: Bessemer Venture Partners

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
זום מודיעה על Zoom Apps Fund של 100 מיליון דולר
קרן הון סיכון חדשה תמריץ חדשנות בסביבה של Zoom Apps

יחידת הייעוץ של Munich Re מחזקת את יכולות התמחור שלה עם Akur8 בשיתוף פעולה גלובלי
Akur8 שמחה להודיע על ההסכם לשיתוף פעולה גלובלי שלה עם Munich Re כדי לחזק את יכולות התמחור של Munich Re ביחידת הייעוץ הגלובלי1. שלה. לפי ההסכם הזה, Munich Re תקבל גישה לפתרון מידול תעריפים חדש בחזית הקידמה ו-Akur8 תחזק את דריסת הרגל שלה על ידי שיתוף פעולה עם אחת הספקיות המובילות בעולם של ביטוח, ביטוחי משנה ופתרונות לסיכונים שקשורים לביטוח.

החברות NielsenIQ ו-J.D. Power חתמו על הסכם התקשרות אסטרטגית כדי להביא את מחקרי תעשיית הרכב שאין שני להם לשווקים עיקריים במגמת צמיחה
תובנות הנובעות מנתונים ידווחו על התאוששות תעשיית הרכב לאחר מגיפת ה- 19-COVID

החברות NielsenIQ ו-J.D. Power חתמו על הסכם התקשרות אסטרטגית כדי להביא את מחקרי תעשיית הרכב שאין שני להם לשווקים עיקריים במגמת צמיחה
תובנות הנובעות מנתונים ידווחו על התאוששות תעשיית הרכב לאחר מגיפת ה- 19-COVID

החברות NielsenIQ ו-J.D. Power חתמו על הסכם התקשרות אסטרטגית כדי להביא את מחקרי תעשיית הרכב שאין שני להם לשווקים עיקריים במגמת צמיחה
תובנות הנובעות מנתונים ידווחו על התאוששות תעשיית הרכב לאחר מגיפת ה- 19-COVID

עדכון עסקי של CoreCard®: קורקרד יוצרת שותפות עם Al Ansari Exchange כדי להציע עיבוד של כרטיסים משולמים מראש מרובי מטבעות
CoreCard Software, DMCC. (חברת בת של Intelligent Systems Corporation [NYSE American: INS]), הספקית הבינ"ל המובילה של פתרונות טכנולוגיים ושירותי עיבוד חדשניים של כרטיסים משולמים מראש ואשראי לשוק הטכנולוגיות והשירותים הפיננסיים, הודיעה היום על שותפות עם Al Ansari Exchange, חברה באיחוד האמירויות שעוסקת במטבע חוץ והעברות כספים לכל העולם

WeWork מודיעה על הסכם זכיינות עם קבוצת אמפא עבור WeWork ישראל
WeWork, הספקית המובילה של חללי עבודה גמישים, הודיעה היום על חתימת הסכם עם קבוצת אמפא, אחת מחברות הנדל"ן המובילות בישראל, ונתנה לה את הזכות הבלעדית להפעיל את WeWork ישראל בזכיינות.

המכון לחדשנות טכנולוגית של אבו דאבי חושף את תוכנית טכנולוגיות הענן המאובטחות הראשונה של איחוד האמירויות
התוכנית שמפתח המרכז לחקר קריפטוגרפיה של TII תקדם טכנולוגיות משמרות פרטיות ואבטחת מחשוב ענן

שינוי דיגיטלי: Mary Kay Inc. משיקה את פלטפורמת החוויה הווירטואלית האופפת Suite 13TM
פלטפורמת מציאות מדומה שמספקת מרחב גמיש ל-Mary Kay ויועצות הביוטי העצמאיות שלה להראות את המוצרים הכי חדישים, לספר את הסיפור של המותג ולהציג את המורשת שלו

ג'קדה משתפת פעולה עם קולמיינר כדי לאמן נציגי שירות ולהפוך מטלות לאוטומטיות באמצעות סיוע לנציגים
הפתרון המשולב מאפשר לארגונים לסייע לנציגים במרכזי שירות בזמן אמת, להפחית את זמן הטיפול הממוצע, שיעור הטעויות וזמן הקליטה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI