דף הבית מחשבים וטכנולוגיה אבטחת מידע פתרון נגד הלבנת הון ( AML) של ThetaRay יאפשר ל- Cecabank הספרדי לקשר בבטחה בנקים קטנים ובינוניים למערכת הפיננסית העולמית
פתרון נגד הלבנת הון ( AML) של ThetaRay יאפשר ל- Cecabank הספרדי לקשר בבטחה בנקים קטנים ובינוניים למערכת הפיננסית העולמית
איריס וינשטיין 20/12/20 |  צפיות: 861

ThetaRay, ספקית מובילה של פתרון ניתוח ביג דאטה מבוסס AI, מודיעה כי הבנק הסיטונאי הספרדי Cecabank בחר בפתרון ההגנה שלה נגד הלבנת הון (AML). הפתרון מבוסס טכנולוגיית AI , יאפשר ל- Cecabank לנתח תעבורת SWIFT, מדדי סיכון ונתוני לקוח כדי לאתר חריגות המצביעות על ניסיונות הלבנת הון או מימון טרור בעסקאות בנקאיות מקושרות (Correspondent Banking).

הפתרון של ThetaRay הוא הטכנולוגיה הראשונה והיחידה, המבוססת AI , המזהה ניסיונות לפעילות פלילית בעסקאות מורכבות גלובאליות. על ידי חילוץ נתוני SWIFT ו- KYC מייצר הפתרון של ThetaRay תמונה אמינה של כל שלבי העסקה מתחילתה ועד להשלמתה. הפתרון מבוסס על טכנולוגיית למידת מכונה ייחודית של החברה הנקראת 'אינטואיציה מלאכותית' ,היכולה לחקות את האינטואיציה ואת תחושות ה"בטן" האנושיות.

Cecabank מספקת שירות קישור חשוב, המחבר בין מוסדות פיננסים ואחרים למערכת הבנקאות הבינלאומית ומאפשר תשלומים גלובאלים אמינים. על ידי שימוש בפתרון של ThetaRay,Cecabank מבטיח את אמינות ושלמות נתיב הכסף לאורך כל התהליך הבנקאי, מבטיח נראות מלאה ללקוחותיו ויכולת לאתר סיכוני פעילות ופשיעה חריגים.

"כבר השתמשנו במערכות מבוססות כללים מסורתיות אך רצינו להגדיל את יכולתנו לפקח על עסקאות חוצות גבולות", אמר אלפרדו אורורו, Head of Compliance ב- Cecabank. "כשעמית לתעשייה המליץ ​​על פתרון ה- AML לבנקאות מקשרת של ThetaRay,החלטנו לבחון את הפתרון. אנו מתרשמים מאוד מהטכנולוגיה של ThetaRay ונרגשים לחלוק את יכולותיה עם לקוחות הבנק שלנו ואם נדרש זאת, עם הרגולטורים שלנו. "

"בחירה זו של CecaBank מעידה כי הפתרון נגד הלבנת הון עבור בנקאות מקשרת של ThetaRay אינו מיועד רק למוסדות פיננסיים גדולים וגלובליים", אמר מנכ"ל ThetaRay, מארק גזית. "הואמתאים גם לבנקים בינוניים שמטרתם לשפר את הבקרה שלהם נגד הלבנת הון. Cecabank ממלא תפקיד מכריע בשוק הספרדי, ואנחנו שמחים מאוד שהם בחרו ב- ThetaRay כדי לסייע באבטחת העסקאות חוצות הגבולות שלהם. "

"בבחירת הטכנולוגיה מבוססת AI של ThetaRay Cecabank מצטרף למוסדות הפיננסיים החדשניים ביותר", אמר שי דובב, סמנכ"ל המסחר, ThetaRay. "כעת הם יכולים להתמודד טוב יותר עם סיכוני הלבנת הון ומימון טרור תוך הרחבת פעילות הבנקאות המקשרת שלהם".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
מחקר גלובלי של F5: מגפת הקורונה מגבירה מודרניזציה של יישומים, אימוץ טכנולוגיות AI ומחשוב קצה
מגפת הקורונה מגבירה מודרניזציה של יישומים ואימוץ של טכנולוגיות AI (בינה מלאכותית) ולמידת מכונה ברחבי העולם, כך על פי דוח מצב אסטרטגיית היישומים (SOAS – State of Application Strategy) האחרון של F5. בשנתו השביעית, המחקר מציג סקר הכולל 1,500 משיבים ממגוון רחב של תעשיות, תפקידים מקצועיים וסדרי גודל של ארגונים.

חברת Infinidat מסייעת לחברות להדוף מתקפות כופר עם יכולות השחזור המהירות בעולם
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום על יכולות שחזור הנתונים המהירות ביותר בעולם ושדרוג משמעותי של פתרון ה- InfiniGuard שלה לארגונים. יכולות ה- InfiniGuard® CyberRecovery החדשות מספקות מנגנון הגנה ייחודי למערך הגיבוי הכולל שכבת הגנה נסתרת תוך שימוש בסנאפשוטים בלתי ניתנים לשינוי או מחיקה ויכולות התאוששות כמעט מידית לנקודות זמן הקודמות להתקפה. זאת, בהתאם למדיניות הגנת סייבר שמוגדרת על ידי הלקוח.

ThetaRay מינתה את דגן אוסובלנסקי למנהל מוצרים ראשי (CPO)
ThetaRay מינתה את דגן אוסובלנסקי למנהל מוצרים ראשי (CPO) עם ניסיון עשיר בתחום ניהול מוצרים פיננסים , אוסובלנסקי יהיה אחראי על פיתוח וניהול קו המוצרים של ThetaRay

ThetaRay מינתה את דגן אוסובלנסקי למנהל מוצרים ראשי ( CPO )
ThetaRay מינתה את דגן אוסובלנסקי למנהל מוצרים ראשי (CPO) עם ניסיון עשיר בתחום ניהול מוצרים פיננסים , אוסובלנסקי יהיה אחראי על פיתוח וניהול קו המוצרים של ThetaRay

Comm-IT מרחיבה את שדרת הניהול שלה ומודיעה על גיוסי בכירים נוספים
חברת Comm-IT, חברת שירותי טכנולוגיה עולמית, מרחיבה את שדרת הניהול שלה וממנה את אהובה קמר לדירקטורית פיתוח עסקי לפעילות הענן שלה.

חברת F5 ממנה את אתי גולן למנהלת פיתוח עסקי ומכירות למגזר הביטחוני
חברת F5, מובילה גלובלית באבטחה והעברת יישומים, ממנה את אתי גולן למנהלת הפיתוח העסקי והמכירות של המגזר הביטחוני בישראל. במסגרת תפקידה תהיה אחראית על פיתוח עסקי, הרחבת מערך המכירות וביסוס מעמדה של החברה במגזר הביטחוני הישראלי.

Comm-IT ממשיכה לצמוח ולגייס את הטובים בתחומם
לימור רזניק מונתה לסמנכ"לית השיווק של החברה ותהיה אחראית על הפעילות השיווקית בישראל וארה"ב

ThetaRay מארחת את נבחרת הרובוטיקה של בי"ס מגינים מקרית שמונה
תלמידי כיתות ה'-ו' מנבחרת הרובוטיקה של בה"ס מגינים בקריית שמונה, הגיעה למשרדים של החברה בהוד השרון מלווים במורים והורים, כחלק מהפעילות של מרגלית סטארטאפ סיטי, שהקים היזם ומשקיע ההייטק אראל מרגלית.

קבוצת Data Science Group ממנה את מתי מריאנסקי למנהל מוצר ראשי
קבוצת Data Science Group (DSG), מובילה גלובלית בפיתוח מוצרים, פתרונות ומודלים מבוססי AI לארגוני אנטרפרייז, ממנה את מתי מריאנסקי למנהל מוצר ראשי. במסגרת תפקידו יהיה מריאנסקי אחראי על אסטרטגיית המוצרים של החברה והפיכת הנכסים הפנימיים שפותחו בה למוצרים מסחריים שיוצעו בשוק הבינה המלאכותית לארגונים בענפים מגוונים, דוגמת רפואה, פיננסים, תעשייה ועוד.

לרגל יום האישה הבינלאומי: בחברת Comm-IT גאים לבשר על גיוסי שיא של נשים
חברת Comm-IT, מובילה עולמית בפיתוח תוכנה מותאמת אישית מקצה לקצה, מודיעה על שיא של גיוסי נשים בחברה. מאז אוקטובר גייסה החברה עשרות עובדים, כאשר מספר הנשים בתפקידים טכנולוגיים, כגון ניהול פרויקטים, פיתוח תוכנה, תקשורת וענן, וכן בתפקידי הנהלה - הוא כפול מהנהוג בשוק.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI