דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר כבישים מלאים בסימנים
כבישים מלאים בסימנים
יחיאל לוי 30/11/20 |  צפיות: 973

צבע הוא הרבה יותר מאשר דרך להיראות יותר טוב או ליפות אזור שבו עובדים או מתגוררים. צבע הוא חלק בלתי נפרד בעולם של בני האדם, והחיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.


לאן מיועדים צבעים מן הסוג הזה

אולי זה נשמע ברור מאליו כי צבעים של סימון כבישים אמורים להיות בשימוש עבור כבישים, אבל מדובר במשטחים שעשויים בטון או אספלט, ועבורם צריכים להתאים צבעים שיוכלו להיות הכי נכונים בכל יום ובכל שעה בכל השנה. דבר זה אומר כי צבעים לסימון כבישים רלבנטיים עבור משטחים כמו מעברי חצייה, צידי הכבישים הארוכים של כל הארץ, המדרכות שלצד כל הכבישים הללו, מגרשי חנייה שקיימים בכל עיר ועבור עוד אזורים רבים שעבורם צריכים לעשות סימונים מסוגים שונים שמסייעים לאדם שהולך ברגל או נוסע בכלי נסיעה להבין את הדרך שבה עליו להתקדם הלאה ללא סכנה ובצורה בטוחה.


ההתאמה המיוחדת לדרכים וכבישים

מכיוון שצבעים מן הסוג הזה נמצאים במשטחים שנמצאים תחת השמיים, זה אומר כי הם למעשה חשופים אל כל סוג של יום וכל סוג של מזג אוויר אפשרי, החל ממזג אוויר סוער ועתיר גשמים ועד למזג אוויר לוהט בימי הקיץ שבהם הטמפרטורות מטפסות לגבהים. לצד תנועה של אנשים וכלי רכב מכל הסוגים, צבע לסימון כבישים חייב להיות כזה שיהיה עמיד ויאפשר תחזוקה רק מידי כמה שנים ולא כזו שתצטרך לסגור מעברים חשובים בתדירות שתפריע לעוברים והשבים ולתנועה ללא הפרעות כתוצאה משחיקה מהירה של אותם צבעים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI