דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים צבע שמתחיל באבקה
צבע שמתחיל באבקה
יחיאל לוי 22/10/20 |  צפיות: 1169

יש הרבה מאוד שיטות אשר בעזרתן ניתן לצבוע מוצר, והתחום של הצבעים כולל גם סוגים רבים של צבעים בהתאמה. החלוקה לצבעים מתבצעת בדרך כלל לפי החומר שאותו רוצים לצבוע, אך ישנה גם חלוקה של הצבעים עצמם שמחולקים אל סוגים שונים שלהם יש צורת יישום שונה גם כן. אלו סוגים של צבעים ישנם עבור יישום שונה, הצבע הכי מוכר הוא זה שמגיע בצורה נוזלית, וזה שאולי הכי פחות מוכר הוא צבע המגיע בצורה של אבקה.

למה צובעים באבקה

חלק מן היישום של צבע על גבי משטח מתכת נעשה בטכניקה של צביעה אלקטרוסטטית. דבר זה אומר כי לא יכולים לבצע את הטכניקה הזו בלעדי חלק חיוני שהוא הצבע עצמו, ויתר על כן, הצבע עצמו חייב להיות כזה אשר מגיע בצורה של אבקת צבע על מנת שיהיה אפשר לחבר אותו אל מוליכות חשמלית ולאחר מכן לבצע את הסגירה של הצבע על ידי הכנסה אל התנור. צביעה כזו נקראת צביעה אלקטרו סטטית, והיא טכניקה אחת מיני רבות עבור יישום של צבע על גבי משטח. מתי היא נבחרת ומועדפת על פני כל השאר? עברו אל הפסקה הבאה.

מתי צובעים באבקה

צביעה באבקה היא סוג של פתרון מעולה כאשר מעוניינים לצבוע פריט אשר עשוי ממתכת ומבקשים לצבוע אותו בצביעה שתהיה הכי עמידה לאורך של כמה שיותר זמן. צביעה בסיוע של אבקת צבע משיגה בדיוק את זו המטרה, כאשר הטכניקה שבה מבצעים את הפעולה מצריכה שימוש באבקה ולא בצבע שמגיע בצורה אחרת. הטכניקה בצירוף האבקה עצמה מביאה אל היצמדות הכי טובה ואל קבלה של מוצר העשוי מתכת ומגיע עם איכות צביעה משובחת ולכן גם כזו שהיא פופולארית עבור פריטים שעשויים ממתכת בעיקרם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI