דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר צבעים עבור ציוד טכנולוגי
צבעים עבור ציוד טכנולוגי
יחיאל לוי 13/10/20 |  צפיות: 1330

לאן שלא נביט נוכל לראות כי ישנו מוצר חשמלי, כאשר אל אותו מוצר חשמלי מחובר לו כבל שנותן חיבור חשמלי. שי מוצרים שמחוברים אל החשמל באופן ישיר, ויש כאלה שעוברים טעינה ואז בהם יש שימוש עד אשר עולה הצורך מחדש אותם בחשמל להטעין. יש ציוד רחב מאוד של תקשורת, החל מכבלים של מחשבים וכבלים של טלביזיה, ובין כל אלה יש גם צבעים לציוד תקשורת המיוצרים ונבחרים בקפידה.


למה צובעים ציוד של תקשורת

ציוד של תקשורת הוא כזה שכבר יש בו סימנים מוסכמים. ממש כמו העובדה הבלתי מעורערת הזו שבורקס מרובע הוא עם מילוי תפוח אדמה, ומבורקס בצורה של משולש יהיה לנצח כזה שבו נמצא מילוי של גבינה. מכיוון שכל החוטים שנועדו עבור חיבור של ציוד תקשורת הם כאלה שמיועדים עבור שימושים שונים, זה הכי פשוט היה לבחור עבור כל סוג של כבל צבע ספציפי שמסמן את השימוש שעבורו אותו כבל נועד. כבל צהוב עבור וידיאו, אדום עבור אודיו ימני ולבן עבור אודיו שמאלי. אומנם כבר פחות ופחות משתמשים בכבלים מן הסוג הזה, אבל הם דוגמא לשימוש של צבעים לציוד תקשורת מיני רבים.


איך מבצעים צביעה כזו

צביעה של ציוד תקשורת נעשית בצורה מסודרת במפעל ייעודי, שם יכולה להיות גם צביעה שהיא אינה באופן ספציפי, אלא עבור הגיוון של ציוד תקשורת וההפיכה שלו לעוד מוצר של צריכה שאותו כל צרכן מעדיף בצבע רלבנטי לצרכיו ורצונותיו. כך כבר יש המון כבלים של טעינה למכשירים חשמליים נטענים, שמגיעי בצבעים שהם לא רק שחור או לבן, אלא בשלל של צבעים שיוצרים את אפשרות הבחירה למשהו הרבה יותר מהנה ואפשרית. בכל מקרה הצביעה נעשית על ידי צבע המכיל רכיבים שנועדו להגן על האדם שמבצע שימוש באותו ציוד תקשורת, ומעבר למראה צבע לציוד תקשורת הוא כזה שבעל תכונות הרלבנטיות לציוד שכזה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI