דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים כיצד צובעים מתכות
כיצד צובעים מתכות
יחיאל לוי 25/09/20 |  צפיות: 1390

בתור צרכנים אנחנו רגילים לרכוש שורה ארוכה של מוצרים, שלרוב מגיעים צבועים. למעשה, הצבע של המוצר מסייע לנו להבין האם את המוצר הזה נבחר על פני האחרים, ולכן יש לא רק ייצור של מוצרים בכמה צבעים, אלא שימוש בשיטות שונות של צביעה עם סוגי שונים של צבעים כדי לקבל את המוצרים הצבעוניים עם שכבת צבע איכותי. איך צובעים חומר כגון מתכת? יש שלוש טכניקות עיקריות בעולם שמלא בצבעים.


צביעה אלקטרוסטטית

צביעה מן הסוג הזה היא כזו שמתבצעת במפעל, ולא משהו שאדם מבצע בצורה עצמאית. הטכניקה הזו מצריכה גם שימוש באבקת צבע ייעודית עבור צביעת מתכות וגם את הציוד הנוסף על מנת ליצור את המגע החשמלי ואת הסיום של הצביעה בתנור. זו אחת מן הטכניקות המועדפות עבור צביעה של מוצרי מתכת רבים עם צבעים למתכות, בייחוד כאשר רוצים לקבל תוצאה של צביעה אחידה שנותרת על גבי המשטח להרבה מאוד שנים.


צביעה בתרסיס

הטכניקה של צביעה בתרסיס מצריכה הכנה של משטח העבודה מכיוון שתרסיס הוא כזה שמתפזר לכל עבר ומחייב עבודה מסודרת בחלל שב אין כל סכנה לצבוע משהו אחר שאותו לצבוע כלל לא נדרש. התרסיסים מגיעים במבחר רחב מאוד של צבעים וגימורים, כולל מבריק, מטאלי ומט.


צביעה עם מברשת

זו טכניקה מאוד פשוטה של צביעה שבה צריכים לדעת לבחור את המברשת הנכונה ואת הצבע הנכון. מה צריכים לחפש? במחלקה של אביזרי צביעה יש מברשות שמתאימות לצביעה של משטחים, שם כדאי אולי לרכוש כמה גדלים לנוחיות של צביעת האזורים הקטנים וגם הרחבים. מבחינת הצבע עצמו יש לחפש אחר המדפים שבהם יש צבעים למתכות. איך יודעים שאלו הם צבעים המיועדים לצביעה של מתכת? הדבר מצוין על גבי האריזה עצמה והחלוקה מתבצעת לפי חומרים שאותם רוצים לצבוע, בדרך כלל.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI