דף הבית קניות וצרכנות קניות וצרכנות - אחר צבעים המיועדים לטמפרטורה גבוהה
צבעים המיועדים לטמפרטורה גבוהה
יחיאל לוי 28/11/19 |  צפיות: 3049

בין כל הצבעים שאותם ניתן לרכוש בכל חנות DIYיש גם צבעים אשר מוגדרים בתור כאלה שיהיו עמידים בשימוש בחום גבוה. אולי לא ממש מצליחים לחשוב על מוצרים כאלה, אבל יש לא מעט שעברו צביעה כזו להתאמה מלאה בשימוש שלהם.


למה צבע צריך להיות עמיד בחום

יש מקומות שבהם הפריט שאותו מציבים הוא מקום שבו יש מקור של חום או עלולה להיות התחממות שהיא יתר על המידה. עבור הפריטים הללו זה חשוב כי אותה הצביעה תהיה כזו אשר מספקת עמידות בצורה הכי טובה מפני חום. באופן הזה החום לא גורם להתמוססות של הצבע מעל פני הפריט, וכן אין כל התחממות נוספת אלא צבע שמייצר עמידות בפני עוצמת החום הזו עד אשר הפריט עובר אל טמפרטורה "רגילה" בשנית.

אלו פריטים בשימוש בני האדם צריכים להיות עם צבע עמיד בחום? למשל, המנגל הביתי שבוער בחום גבוה על מנת לבשל את מה שמונח עליו, אח שמחממת את הבית, וכל סוג של מוצר חימום עבור הבית שצריך להיות עם חומר עמיד בפני חום ועם צבע שמצפה אותו עם אותה עמידות חשובה.


איך יודעים שזה צבע עמיד

צבעים אשר אמורים להיות עמידים בפני טמפרטורה גבוהה מצוינים בצורה הכי ברורה שאפשר לכך על התווית שלהם, וברוב המקרים נמצאים יחדיו על אותו המדף. אין מקום לניחושים כי רואים היטב כי התווית מציינת שאותו צבע הוא צבע עמיד בחום עם ציון של הטמפרטורה שבה הוא עדיין ימשיך לייצר עמידות טובה.

זה חשוב וכדאי לעבור על פני הפרטים שמופיעים על הוראות השימוש על מנת להתאים את הצבע הזה בצורה הכי טובה עם תכונות חשובות נוספות כמו צביעה לפריט באזור פנימי או חיצוני, האם נדרש צבע יסוד טרם הצביעה בצבע עמיד ומה סוג הגימור שאותו רוצים לקבל בתום הצביעה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI