דף הבית קניות וצרכנות רהיטים מיטה שהופכת לחלל אחסון
מיטה שהופכת לחלל אחסון
יחיאל לוי 13/05/19 |  צפיות: 4249

אחת מן הבעיות היותר בולטות נכון להיום עבור הרבה מאוד בעלי דירות, בייחוד דירות בבניינים רבי קומות הוא החוסר במקום עבור אחסון.

זה נכון כי מידי כמה חודשים רצוי לעשות סדר מחודש בכל מקומות האחסון הקיימים על מנת לבחון האם יש דברים שכבר אין בהם צורך ובכך לקבל מקום פחות דחוס, אולם מה על כל יתר הדברים שיש להם שימוש זמני לפי עונות, למשל? היכן שמים אותם? היכן מניחים מצעים מפלנל או שמיכות צמר ופוך עבות? היכן ממקמים שטיחים שלא מעוניינים בהם בעונת הקיץ? מחסן הוא הפתרון הכי אידיאלי, כמובן, אבל בין מיטה זוגית עם ארגז מצעים לבין זה יש מרחב ענק של תמרון שמסייע לא מעט לעשות סדר בבלגן.


לא מוותרים על שטחי אחסון

שטח אחסון בריהוט קיים הוא דרך מעולה לנצל דברים שכבר קיימים בין כה וכה בחלל, ואותם להשמיש למטרה נוספת מלבד זו שעבורם הוא נרכש. כך, רכישה של מיטה אשר נועדה לשינה בעיקרה הופכת להיות מקום אחסון ענק ונהדר אם רק בוחרים מיטה זוגית עם ארגז מצעים שנפתח בצורה נוחה.

זה יכול להיות ארגז מצעים שנפתח עם בוכנות כלפי מעלה או כזה שמגיע עם מגרות שנפתחות הצידה בכלל, העיקר שיהיה ארגז כזה שמגיע בגוגל ש המיטה, שזה חלל מעולה לאחסון של פריטים כמו שמיכות עבות ויתר פריטים שבהם יש שימוש רק במהלך של כמה חודשים בודדים של השנה.

מה עוד יכול לסייע במאבק המתמיד של מציאת מקומות עבור אחסון? רכישה של ספות עם ארגז מצעים. ספות הן מקום גדול מאוד, ואף בעל עומק נדיב, שם יכולים להחליט האם לאפסן את השמיכות של החורף שאיתם בסלון מתכרבלים או כל דבר אחר שלא מתאים לאחסון בארון של הבגדים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI