דף הבית תחבורה ורכב תחבורה ורכב - אחר הרכב של המחר
הרכב של המחר
יחיאל לוי 02/05/18 |  צפיות: 6061

 

להתבגר בתחילת הדרך זה דבר שגאים בו, וכל אחד שמח לומר שהוא כבר עשרים ואחת וחצי והרבה פחות כאשר זה גיל ארבעים או ארבעים ושבע. ככל שמתבגרים רואים את הסימנים של הגיל מופיעים על פני הגוף, ופנים אשר היו חלקים הופכים להיות עם סימנים שמודיעים כיעל הגיל השקוף.

מעבר למראה הגוף נעשה הרבה יותר קשה לתפעול, כאשר כל קימה מן הכסא או כל יציאה של הליכה ארוכה מסתיימים באנחה לאחר תום המעשה. גם הנסיעה ברכב הופכת להיות ככל שמתבגרים למטלה לא פשוטה, ורבים מוצאים בגיל מבוגר כי הם מעדיפים קלנועית חשמלית על כל סוג של רכב מפואר ומאובזר.


תחליף נוח לרכב פרטי

מה סוד הקסם של הקלנועיות אשר הפכו להיות יותר בדרישה ומאוד בולטות בכבישים של ישראל? הדבר הראשון שמאוד בולט הוא ההוצאה כספית אשר מתגמדת ומצטמקת לה באופן חד משמעי, כי העלות של קלנועית חשמלית היא רק כמה אלפי שקלים והעלות של רכב איכותי הוא כמה עשרות אלפי שקלים, לא כולל הוצאות עבור דלק, טיפולים וביטוח גם כן.

מעבר לכך, המקום אשר מצריכה הקלנועית הוא קטן, כאשר קלנועיות מגיעות עם מבחר של גדלים ואפילו עם דגמים שיש להם מנגנון של קיפול עבור אחסון נוח בכל מקום של הבית שבו חפצים להניח את הקלנועית עד לשימוש הבא.

הדבר האחרון הוא הרישיון. קלנועית חשמלית אינה מצריכה רישיון נהיגה כמו של רכב פרטי, ולאחר שעוברים את ההסברה וההדגמה על כלי הנסיעה הזו לא צריכים לעבור שום תיאוריה ובהחלט לא צריכים לחשוש מהטסט של משרד התחבורה. פשוט יוצאים אל הדרך ומקפידים על נסיעה לפי ההוראות ועם תשומת לב אל התנועה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI