דף הבית קניות וצרכנות קניות וצרכנות - אחר ניידות מתקפלת בנוחות
ניידות מתקפלת בנוחות
יחיאל לוי 23/02/18 |  צפיות: 6208

יותר ויותר אנשים שנמצאים בגיל הזהב מחפשים אחרי דברים שאותם הם יכולים לעשות, ולא ממש נכנסים אל הדמות הזו של סבתא וסבא אשר נשארים בבית כל היום ורק מחכים עד אשר הנכדים יבואו לבקר אותם. הם מעדיפים בהרבה לצאת אל עבר ימי נופש בים המלח שעושה להם רק טוב בגוף, ובהחלט שמחים לצאת אל עבר יום נעים בבית קפה עם כמה חברים טובים בני גילם בעזרת הקלנועית שיש להם.

עם הרבה יותר אפשרות להתנייד, לא פלא כי רבים מאלה מחפשים אחרי קלנועית טובה עבורם כאשר עבור קלנועית מתקפלת מחירים הם כאלה שהם מעדיפים לשלם בעבור הנוחות שהם מקבלים בתמורה.


למה עדיף מנגנון קיפול

חיסכון במקום - לא הרבה מבינים את היתרון העצום של מנגנון הקיפול על פני רכישה של קלנועית רגילה, אבל אלה שכן הייתה להם קלנועית בעבר יודעים היטב עד כמה צריכים למצוא את המקום הזה שבו היא תוכל לחנות בצורה בטוחה ללא חשש של גניבה. כאשר רוכשים קלנועית מתקפלת מחירים הם כאלה ששווה להשקיע בהם מכיוון שלאחר מכן אותה ניתן להניח בקלות בכל אחד מחדרי הבית ללא חשש של גניבה או חיפוש של מקום מספק עבורה.

ניידות גבוהה - כאשר רוכשים קלנועית מתקפלת למעשה לא מוגבלים מבחינת הגודל שאיתה היא מגיעה משום שלאחר הקיפול היא הופכת להיות מאוד קומפקטית, ובכל  מאפשרת לכל מי שמעוניין בכך להעביר אותה הלאה אל עבר מיקום הרבה יותר רחוק שאליו יוצאים לטיול, כמו מקום שאליו נוסעים לנופש. פשוט מניחים את הקלנועית בתא מטען או בתא אחורי ויוצאים אל הנסיעה אשר בסופה יכולים לנהוג בקלנועית כמו בכל יום אחר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI