דף הבית פיננסים וכספים פיננסים וכספים - אחר פנסיונרים מקבלים החזר מס
פנסיונרים מקבלים החזר מס
יחיאל לוי 17/02/18 |  צפיות: 6197

הרבה אנשים לא מודעים לכל מה שמגיע להם לקבל. חלק מן העניין הוא בשל חוסר הנגישות והחשיפה של מידע אשר קשור בעניין וחלק אחר נובע מהתעסקות כה גדולה בהרבה מאוד דברים שקשורים אל החיים בו זמנית עד כי לא מצליחים להגיע אל כל דבר בסופו של יום, ובסופה של כל שנה שחולפת לה.

אל מה בכל זאת ראוי לשים לב בצורה קבועה מידי שנה ושנה? אל העובדה המוגמרת כי אנשים רבים זכאים להחזר של מס מרשות מס ההכנסה, כאשר החזרי מס לשכירים הוא זכות חשובה שאותה צריכים לממש בצורה עצמאית, ולא מקבלים הודעה לגביה בדואר כפי שקורה כאשר ישנו חוב אל אותה רשות מס הכנסה.


מתי צריכים לקבל החזרים

אולי באמת כל ההתעסקות הזו עם הילדים כאשר הם קטנים ולאחר מכן כאשר הם גדלים ובצבא לא ממש משאירה יותר מידי זמן עבור בדיקה של החזר מס הכנסה, אבל לאחר שכבר נראה כי מאוחר מידי ונמצאים בשלב של הפנסיה זה עדיין בהחלט אפשרי לבדוק האם מגיע לקבל החזרי מס לשכירים אשר נמצאים רגע לפני סיום העבודה או כבר בזמן של הפנסיה, ולראות האם ישנם כספים אשר הצטברו להם לזכותם עם בדיקה שיכולה להיות רטרואקטיבית עד שש שנים אחורנית.

רבים מגלים כי מדובר בסכומים לא קטנים של כמה אלפי שקלים, סכום שיכול לסייע לצאת אל עבר חופשה רומנטית בשניים או לקדם כל סוג אחר של אג'נדה שעבורה צריכים סכום דומה של כסף. כך הכניסה אל זמן הפנסיה לא יכולה להיות יותר נעימה, רק צריכים לזכור ולבדוק זכויות נוספות שיכולות לנבוע מההגעה אל הגיל הזה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI