דף הבית הודעות לעיתונות לימודים נלסון משתפת פעולה עם חנויות ספרים בקמפוסים כדי להפחית עלויות לסטודנטים
נלסון משתפת פעולה עם חנויות ספרים בקמפוסים כדי להפחית עלויות לסטודנטים
חיים נוי 31/01/18 |  צפיות: 6300
נלסון משתפת פעולה עם חנויות ספרים בקמפוסים כדי להפחית עלויות לסטודנטים

טורונטו, 30 בינואר 2018, (BUSINESS WIRE) :

נלסון, ההוצאה לאור המובילה בקנדה של ספרי לימוד, הודיעה היום על הקמת חטיבת השירותים הקמעונאיים שלה ושתי תוכניות חדשות שישנו עוד את החינוך בקנדה. VMI (מלאי מנוהל על ידי ספקים) ויוזמה חדשה להשכרת ספרי לימוד, שנוצרו בשיתוף פעולה הדוק עם חנויות ספרים בקמפוסים, יגדילו את המבחר וישפרו את הנשיגות לסטודנטים תוך הורדת עלויות והשגת רמות יעילות גדולות יותר.

היוזמה הוכרזה היום ב-BiiG, הכנס והתערוכה המקצועית היחידים בקנדה של חנויות ספרים בקמפוסים.

ההשקה היום היא שיאה של שנה של שינוי דרמטי אצל נלסון שבה ההוצאה לאור שקיימת 104 שנים עיצבה מחדש את עצמה ואת מערכת החינוך הקנדית באמצעות סדרה של רכישות אסטרטגיות, שותפויות ומוצרים חדשים.

"נלסון ממוקדת מאוד ביצירת שינוי וחדשנות בעסקי החינוך בקנדה ומעבר לה", אמר סטיב בראון, נשיא ומנכ"ל נלסון. "תוך כמה שנים הסטודנטים של היום יניעו את השגשוג הכלכלי של קנדה. המשימה שלנו היא להגדיל את המבחר והנשיגות לסטודנטים האלה, כדי שנתרום את חלקנו לעזור להם להגיע למלוא הפוטנציאל שלהם".

VMI היא נקודת השיא של יותר משנה של התייעצויות עם קמעונאים בקמפוסים מחוף לחוף. הדיונים האלה הציפו את הבעיות הלוגיסטיות הייחודיות שניצבות בפני חנויות ספרים ויכולות להפריע למאמצים לתת לסטודנטים את החומרים שהם צריכים, כשהם צריכים אותם. VMI הוא פתרון מתוחכם לניהול שרשרת האספקה שמותאם במיוחד לענף החומרים החינוכיים כדי לתת מענה לקשיים האלה.

"תוכנית VMI של נלסון מביאה גישה רעננה להזמנה ולניהול של תהליך רכישת חומרי הלימוד שלנו על ידי שימוש בפרקטיקות מיטביות מענפים אחרים ויישומן בתחום חומרי הלימוד", אמרה דבי הרווי, מנהלת כללית, השירותים הקהילתיים של האוניברסיטה, האוניברסיטה של קולמביה הבריטית. "המשמעות של VMI היא שיהיה לנו המספר המתאים של ספרים בחנות שלנו בכל זמן. זאת דוגמה נפלאה של הוצאה לאור וחנות שעובדים ביחד כדי לבצע דברים".

תוכנית השכרת ספרי הלימוד של נלסון היא היוזמה הגדולה השנייה של החברה בתחום של נשיגות לסטודנטים. במרץ 2017 נלסון נקטה בצעד חסר תקדים והודיעה שלא תעלה את המחיר של הכותרים של נלסון, לנצח.

תוכנית ההשכרה, כמו VMI, נוצרה בשותפות עם חנויות ספרים בקמפוסים והיא הראשונה מסוגה בקנדה. היא תוריד עוד את העלות של חומרי לימוד בכך שתאפשר לסטודנטים לשכור ספר לימוד במחיר יותר נשיג בהשוואה לרכישת ספר חדש. התוכנית קלה ליישום בחנויות ספרים ותכלול תוכן של כל ההוצאות, לא רק כותרים של נלסון. היא מאפשרת לסטודנטים יותר מבחר ומרחיבה את ההיצע בחנויות בלי להצריך עוד משאבי עובדים.

חטיבת המכירות הקמעונאיות החדשה של נלסון, שמעוגנת בתוכניות ההשכרה ו-VMI, היא עדות נוספת למחויבות שלנו לחולל שינוי ומודרניזציה בענף החינוך בקנדה", אמר בראון. "אבל בסופו של דבר, ההתמקדות האמיתית היא בסטודנט. כל מה שאנחנו עושים הוא כדי לשפר את הנשיגות לסטודנטים, לשפר את חוויית הלימוד שלהם ולתרום את חלקנו לעזור להם להפוך למנהיגים של המחר".

אודות נלסון

נלסון היא ההוצאה לאור הגדולה והמובילה בקנדה של ספרי לימוד. נלסון מאמינה בהתפתחות של השכלה במשך כל החיים ומקדישה את פעילותה העסקית ליצירת פתרונות איכותיים וחדשניים שתומכים בצרכים של כל סטודנט, מורה ומדריך כדי להעצים את תהליך הלמידה. למידע נוסף על נלסון, בקרו באתר Nelson.com או בפייסבוק וטוויטר.

אנשי קשר

NELSON
Justine E. Rae
justine.rae@nelson.com
416-752-9100 ext 6305
או
Media Profile
John Thibodeau
john.thibodeau@mediaprofile.com
416-342-1821

מקור: NELSON

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20180130005186/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Nyxoah מדווחת על תוצאות השנה המלאה 2020
Nyxoah SA Euronext: NYXH)), חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה חסימתי בשינה (OSA), דיווחה היום על התוצאות הכספיות ותוצאות הפעילות בשנה המלאה שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2020

EIG חותמת על עסקת תשתיות של 12.4 מיליארד דולר עם ארמקו
קונסורציום בהובלת EIG ירכוש החזקת מניות של 49% בחברה חדשה, Aramco Oil Pipelines Co., עם זכויות ל-25 שנים של תשלומי תעריפים עבור נפט שיועבר דרך רשת צינורות הנפט הגולמי המיוצב של ארמקו

לקוח של ליברטקס מקבל חוויה מיוחדת במינה
סוחר באינטרנט מקבל בהפתעה אאודי RSQ8 בהתאמה אישית באדיבות ליברטקס

זינגה משיקה את המשחק לסלולר Match-3 המודרני Puzzle Combat
בעקבות משחק הלהיט Empires & Puzzles, Puzzle Combat משלב מערכות RPG עם צירופי התאמות ייחודיים

גופשופ מגייסת 100 מיליון דולר מטייגר גלובל כדי להאיץ מיסור שיחתי
Gupshup, המובילה במיסור שיחתי, הודיעה היום שגייסה מימון של 100 מיליון דולר מ-Tiger Global Management, שהעלה את השווי של החברה ל-1.4 מיליארד דולר. אחרי המימון הזה תהיה סגירה שנייה עם מימון נוסף משמעותי שיגויס מעוד משקיעים, שיימסר עליהם מאוחר יותר. הסבב האחרון הזה בא אחרי שנים של צמיחה רווחית, מוצרים חדשים ואימוץ של הלקוחות שהביאו לעלייתה של גופשופ כמובילה הגלובלית במיסור שיחתי.

פלטפורמת הניטור מרחוק של חולים של PRA נבחרה על ידי Merck KGaA, דרמשטט, גרמניה לעבודה בשילוב עם מערכת הטיפולים בהורמון גדילה אנושי שלה
התשתית מבוססת הענן של PRA מאפשרת ל-Merck KGaA, דרמשטט, גרמניה להעניק חוויית מוצר טובה יותר וגודל לשיפורים עתידיים

E3 2021: המשחק מתחיל
התערוכה של תעשיית משחקי הווידאו חוזרת באופן וירטואלי ב-2021 עם השותפים שאישרו השתתפות: Nintendo, Xbox, Capcom, Konami, Ubisoft, Take-Two Interactive, Warner Bros. Games, Koch Media

Trax הישראלית- סינגפורית גייסה 640 מיליון דולר בהובלת SoftBank וענקית ההשקעות BlackRock, במטרה להאיץ את הטרנספורמציה הדיגיטלית של העולם הקמעונאי
חברת Trax הישראלית/סינגפורית, שפתחה פתרונות ראייה ממוחשבת ועיבוד נתוני עתק לעולם הקמעונאות, מודיעה היום, על גיוס של 640 מיליון דולר, בסבב גיוס חמישי ( Round E), בהובלת קרן ההשקעות של סופטבנק - SoftBank Vision Fund 2[1] וקרנות טכנולוגיה בניהולה של המשקיעה הנוכחית של החברה BlackRock

המכון לחדשנות טכנולוגית ממנה מומחים בעלי שם עולמי למועצת היועצים במרכז למחקר של רובוטיקה אוטונומית
המכון לחדשנות טכנולוגית (TII), העמוד של מחקר שימושי במועצה למחקר טכנולוגי מתקדם (ATRC) החדשה שהוקמה באבו דאבי, הודיע היום על המינוי של מומחים בינ"ל מובילים למועצת היועצים של המרכז למחקר של רובוטיקה אוטונומית (ARRC)

Cofense מובילה עולמית בהגנה כנגד התקפות פישינג, רוכשת את Cyberfish הישראלית
בעקבות הרכישה Cofense תפתח מרכז פיתוח ראשון בישראל
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI