דף הבית עסקים ייעוץ עסקי עסק ששואף למצוינות
עסק ששואף למצוינות
יחיאל לוי 10/12/17 |  צפיות: 6361

אין אדם אשר מקים עסק כאשר הוא לא מכוון אותו אל עבר ההצלחה. כולם רוצים כי העסק שלהם יתרומם מעלה ויצליח להביא עבורם כמה שיותר הכנסות ורווחים ככל שחולפות להן השנים, אבל לא כולם מבינים מה בדיוק צריך להיעשות על מנת לכוון את העסק אל הכיוון הזהה של ההצלחה.

יש כאלה שמחלחלת אליהם התובנה כי אולי צריכים להיערך בצורה מחודשת ולהשתמש בתחום של ייעוץ ארגוני כדי להביא נקודות מבט יעילות יותר אליו, ויש כאלה אשר משוכנעים בכיוון הזה ובדרך האישית שלהם, אולי מפני שהצליחה בעבר בפרויקט דומה ואולי בגלל שהם לא ממש יכולים להודות כי הדרך שלהם הגיעה לכדי כישלון חרוץ.


איך מקדמים את חזון העסק

כדי להפוך עסק מצליח לכזה שיכול לגדול עוד יותר ועל מנת לקדם עסק שלא ממש מצליח להתרומם אל עבר התצפית העסקית שלו צריכים לדעת כי ישנה האפשרות כי הדברים יכולים להיות מבוצעים בצורה טובה יותר וכי להכניס אדם שמתמחה ביצירה של פתחים מקצועיים שכאלה יכולה להיות החשיבה הכי הגיונית בשלב שכזה.

זה לא מספיק להכין תוכנית עסקית וזה בהחלט לא מספיק להכין פרויקט נדיב של פרסום ושיווק. צריכים לדעת כיצד לשלב את כל הכלים הקיימים לרשות העסק ביחד עם יצירה של כלים חדשים לגמרי ובשילוב המוצלח הזה לחבר לכדי הרמוניה שמביאה כל יום של עסקים אל פדיון גבוה ככל האפשר. זה לא רק הנהלה כשרונית או כוח אדם מקצועי שנבחר בקפידה, זה לא רק השקעה כספית או חיסכון שמבצעים מתוך המקום הפיננסי הבעייתי שבו העסק נמצא. זו היכולת להביט למרחק ולצדדים, ולראות כיצד אפיון מחדש עם דברים שעובדים נהדר כרגע מביאים אל הצלחה שנמצאת ממש מעבר לאופק.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI