דף הבית חוק ומשפט הגירה רוצים להיות פולנים
רוצים להיות פולנים
יחיאל לוי 27/11/17 |  צפיות: 6277

בשנים האחרונות אנחנו עדים לכמות הולכת וגדלה של צעירים אשר רוצים בשל השייכות של ההורים או של הסבא והסבתא לחזור אחורה בזמן ולקשר מחדש את עצמם עם מדינה שממנו אלה הגיעו לפני עשרות של שנים. התהליך של הגשת בקשה לאזרחות נוספת, מבלי לבטל את זו הישראלית הוא תהליך לא קצר ודי מורכב שעדיין לא מרתיע את אלה המבקשים לעצמם אזרחות פולנית, למשל. האם עבור אזרחות פולנית זכאות היא דבר שעד כדי כך שווה את המאמץ? קראו הלאה.


מה היתרונות של אזרחות אירופאית

מגורים - כאשר אדם שיש לו אזרחות אירופאית מגיע אל גבולות אירופה הכניסה היא הרבה יותר מהירה ופשוטה, ומעבר לכך, מדינות רבות מאפשרות ומסייעות למצוא מגורים בעלות שהיא מסובסדת ובכך מקלה במידה ניכרת על יישוב האזרחים בגבולות המדינה ביתר קלות.

לימודים -  בפולין כמו בכל יתר מדינות אירופה ישנם מוסדות אקדמאיים מאוד נחשבים אשר אליהם ניתן להגיש בקשת סבסוד בעקבות אותה האזרחות הפולנית, משמע, ישראל שיש לו גם אזרחות נוספת באחת ממדינות אירופה יכול במצבים רבים להתקבל ללימודים במוסד להשכלה גבוהה בעלות נמוכה יותר ולצאת עם היוקרה של אותו המוסד בתום תקופת הלימודים.

עבודה - אדם אשר מגיע אל מדינה כמו פולין עם אזרחות רשמית יכול למעשה להתחיל ולחפש אחר עבודה במקום רלבנטי עבורו מבלי להתעכב על דברים פורמאליים כמו בקשת ויזה של עבודה מכיוון שהוא כבר בעל אזרחות פולנית, ולכן במקרה של אזרחות פולנית זכאות היא דבר שמרחיב את האפשרויות עבור קריירה מעבר לגבולות המדינה.


כמה עולה בקשת אזרחות

העלות עבור הנפקת האזרחות היא מאוד משתנה, הרבה בשל הקשר הקיים בצורה ברורה והדוקה לעומת כזה שמצריך יותר חפירה לעומק ומציאה של מסמכים אשר קושרים אדם ישראלי אל מדינת פולין. ככל שהעבודה היא יותר מסורבלת כך העלות רק תלך ותגדל ואיתה הסיכויים יכולים להיות פחות ממשיים לקבלת אזרחות פולנית זכאות רשמית. לכן, טרם הכניסה אל התהליך בצורה עצמאית כדאי לדון בעניין עם בעל מקצוע שמכיר את הפעולות הנדרשות בצורה פרטנית ויכול לסייע בקידום הבקשה עבור דרכון פולני באופן שיכול לעשות את כל ההבדל עבור קבלת הזכאות לעומת קבלת הודעת הדחייה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI