דף הבית בניין ואחזקה נדל"ן עושים שלום לרכבת
עושים שלום לרכבת
יחיאל לוי 24/10/17 |  צפיות: 6840

הארץ שלנו משתנה. זה כבר לא אותה השכונה הישנה שנראית בדיוק אותה דבר דירה אחרי דירה, בניין אחרי בניין. העידן המודרני הביא את רוב האנשים לחיים שהם ברמה הרבה יותר גבוהה מבחינת עולם הדיור/

כעת זה כבר לא רק נחלתם של העשירים שיכולים להרשות לעצמן רכישה של דירה בעלת מאפיינים מודרניים מבפנים ומבחוץ, אלא היכולת של כל דיירים בבניין מיושן להחליט כי זמן בנייני הרכבת חלף לו, וכעת הם יכולים בעזרת הליך של פינוי בינוי ברמת גן ליהנות אף הם מהתחדשות עירונית שמגיעה עד לבית הפרטי שלהם. היופי הוא שלא רק מדובר ברמת גן, אלא בכל הארץ כולה, ואת התמורות הללו ניתן לאמוד בשני אופנים בולטים.


עיר במתכונת חדשה

· הגדלת היצע הדירות - כמה כבר אפשר לחכות עד אשר תתגלה לה עוד רצועת קרקע נקייה שבה יכול קבלן להקים בניין מגורים שיתאים עבור צעירים שאינם רוצים לעזוב את העיר שבה הם גרים אלא להקים בה בית ומשפחה. כעת, בעזרת תוכניות של פינוי בינוי ברמת גן כל האזורים המיושנים שבהם גרים בתנאים לא מומלצים אזרחים רבים של הארץ, אפשר לשדרג כל בניין שכזה אל פרויקט חדש שבו יהיו יותר קומות ותשתיות הרבה יותר בטוחות לכל דייר חדש ודייר ישן.

· שיפור מראה העיר -  העיר בהחלט נראית הרבה יותר מזמינה כאשר לוקחות את כל השכונות המיושנות והופכים אותן למשהו יותר אטרקטיבי עבור זוגות צעירים שמשנים כיוון וחוזרים אל המקומות הללו ולאו דווקא מחפשים רק אחר שכונות חדשות מהתכלית שלהן. העיר נראית יותר טוב, ומושכת אליה יותר אנשים שמחפשים אחר מקום מגורים שנראה ברמה גבוהה ומודרנית כיאה לעידן בו אנו חיים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI