דף הבית תחבורה ורכב תחבורה ורכב - אחר לסבתא יש גלגלים
לסבתא יש גלגלים
יחיאל לוי 18/10/17 |  צפיות: 6898

כסא גלגלים הוא כבר זמן רב יותר ממה שהוא בבסיס. הוא כבר לא דבר שחייבים להניע בשתי ידיים וכבר לא דבר שמחייב מישהו צמוד שיכול להניע אדם שאין לו את היכולת הפיזית להניע את עצמו בצורה ידנית. הכסא יצא מן המסגרת של עצמו וכעת הוא מגיע לא רק עם מנגנון חשמלי, אלא עבור אנשים שכן יכולים לעמוד בצורה יציבה אבל לא ממש יכולים ללכת ולגמוע מרחקים ארוכים מבלי שדבר זה יהיה כרוך בסבל וקשיים פיזיים.

זו גם הסיבה כי ישנה דרישה שרק הולכת וגדלה עבור קלנועיות שמסייעות לכל אדם שמעוניין בכך, ולא רק לכאלה שנמצאים בגיל השלישי, לצאת אל המרחבים הפתוחים בצורה שאינה מצריכה רכישה של רכב יקר ערך ובהחלט לא מצריכה חיפוש אחר מקום חניה רחב.


עוזרים להם להיות ניידים

כמה פעמים אנשים שאנחנו אוהבים לא ממש מגיעים לבקר בשל המגבלה הפיזית שלהם, וזה די אבסורד מכיוון שהם מתגוררים בקרבת מקום? אוטובוס הוא לא רלבנטי ורכב הוא בכלל לא אופציה בשל המגבלות הפיזיות. אז מה כן אפשר לעשות? הרי בסך הכל יש סבתא נחמדה שרוצה לבקר חברים טובים או אפילו את הנכדים שלה.

לא צריכים לחכות עד אשר הילדים יהיו פנויים לקח אותה מהבית, כי לסבתא כבר יש גלגלים. עם דגמים רבים של קלנועיות נוחות להפעלה, כל סבתא יכולה לצאת אל הדרך עם נסיעה נעימה עד אשר מגיעים אל היעד. לא צריכים בקיאות גדולה מידי והשימוש בקלנועית הוא באמת דבר שכל אחד יכול ללמוד די במהירות. אפילו סבתא.

טעינה מהירה של הבטריה בשעות הלילה, והיא כבר מוכנה לצאת אל עבר הקניות בסופר, אל חידוש מלאי התרופות ואפילו אל עבר פגישה עם חברים בבית קפה אהוב...


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
נהנים להיות במשרד
צריכה להיות תחזוקה שוטפת של המקום בו מתנהל העסק עצמו, ודבר זה אומר ניקיון, ניקיון ועוד ניקיון.

פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI