דף הבית תיירות ונופש טיולים בארץ תרבות בילוי של חו"ל
תרבות בילוי של חו"ל
יחיאל לוי 15/10/17 |  צפיות: 6733

נכון. ארץ ישראל היא לא ממש רחבת יריעה ואי אפשר לראות את הגודל הזה של יערות כפי שאפשר לראות במקומות אחרים בעולם, בייחוד לא סדרי גודל של רצועות הרים מושלגים או של נהרות ענק שוצפים וקוצפים במסלול ארוך ומפותל, אולם ישנו הגיוון הזה שבין פסגה מושלגת לבין מדבר חם וצחיח, ובין כל אלה נמצאים אנשים אשר תמיד מגלים מחדש את כל הקסם הזה של הנופים הישראליים שמצליחים להביס בגדול את הנופים שנמצאים מעבר לגבולות הארץ, גדולים ככל שאלה יהיו.

אחד הדברים האהובים על אזרחים שנמצאים בכל אותם המקומות מעבר לארץ הקטנה שלנו היא יציאה אל טיול עם השכרת קראוון מאחד מנותני השירות בחו"ל, כאשר המגוון של הרכבים הוא רחב ומבין כל אלה תמיד אפשר למצוא קראוון מפואר ונוח לסוג הטיול שאליו רוצים לצאת. האם תרבות הבילוי הזו יכולה להעתיק את עצמה אל ארץ ישראל הקטנה? קראו הלאה.


קראוון לכל סוג של טיול

זה גם נכון לומר כי הדגמים אשר יובאו אל מדינת ישראל מאותן ארצות שבהן תרבות הבילוי היא כזו אשר כוללת במקרים רבים השכרת קראוון ולא רק הזמנה של חדר בבית מלון, עולה על כל דימיון לגבי מה שישראלי ממוצע מכיר בכל הנוגע לטיול עם קראוון על כל הדברים שנמצאים בתוכו.

העיצוב של הקראוונים של היום נעשה ברמה מאוד גבוהה של גימור מבפנים ומבחוץ, כאשר ישנה חשיבה פרטנית לגבי המיצוי הזה של שטח הקראוון בצורה הכי חכמה על מנת להביא לכל מטייל את כל מה שהוא זקוק לו כאשר הוא יוצא אל טיול עם חברים, לטיול עם בת זוג או לטיול עם כל בני המשפחה. מה יוצא מכל אלה? טיול שהוא מתאים לאווירה הישראלית ואל הרצון להכיר את הארץ בצורה שונה מהרגיל.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI