דף הבית אינטרנט והחיים ברשת תרבות דיגיטלית כל אחד והמציאות שלו
כל אחד והמציאות שלו
יחיאל לוי 17/05/17 |  צפיות: 7532

המציאות היא לא דבר שקל לעיכול. בסך הכל רוב האנשים בעולם המודרני שבמדינות מפותחות חיים חיים די מוגנים ולא ממש מבינים איך זה להיות אדם בעולם של מדינה ענייה או מדינה שבה השלטון הוא רחוק מאשר להיות דמוקרטי ובעל שוויון.

עדיין, בין כל אלה הדמיון של האדם הוא כזה אשר יכול לשאת אותו אל עבר מחוזות אחרים שבהם הוא יכול להרפות מהמקום שבו הוא נמצא מבחינה פיזית ורגשית ולעבור אל מימד שבו החוקים שונים לחלוטין, ממש כמו בסרטים. כמה נהדר זה יכול להיות אם היינו נכנסים לזמן קצוב אל עולם של מציאות מדומה שבה הכל אפשרי בצורה שהיא זמינה על פי דרישה? היום זה כבר לגמרי אפשרי עם מקומות  שקיימים גם בארץ הקטנה שלנו, שבהם מציאות היא לגמרי מדומה והפנטזיה הופכת להיות כמעט לגמרי ממשית.


נותנים לדמיון לקחת אתכם

לאן הייתם רוצים להגיע אם היו נותנים לכם כרטיס שאיתו אתם יכולים להגיע לכמעט כל מקום אפשרי? לא מדובר במדינה שנמצאת הרחק מכאן, אלא בעולמות שיכולים להיות לגמרי דמיוניים או כאלה אשר מחקים זמן ומקום אחרים מאלה שקיימים כרגע, היכן שנמצאים.

עם מבחר של מקומות שאליהם אפשר להגיע זה כאילו נמצאים בתחנה בזמן שיכולה להשכיח את המציאות שבה נמצאים כרגע, ועם הבחירה האישית של כל אדם להגיע אל מקום אחר שבו הגוף והנפש נהנים מהפסקה וסוג של "בריחה" מהקיים. החיפוש אחר הדרך אל מציאות מדומה הוא לא דבר חדש אלא כזה שנמצא כב בספרים די וותיקים ופופולאריים של מדע בדיוני, ההבדל הוא שכיום הטכנולוגיה המפותחת יכולה לקחת כל אדם שרוצה בכך, אל כל מקום שקיים בממשק של אותה תחנת שיגור וירטואלית.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI