דף הבית אימון אישי התמודדות עם מצבי לחץ בית שמרגיש כזה
בית שמרגיש כזה
יחיאל לוי 14/05/17 |  צפיות: 8419

איך אתם חשים לגבי הבית שלכם? האם אתם חושבים כי הוא בית שמרגיש לכם כמו הבית שעליו חלמתם כל הזמן טרם הכניסה אל הזוגיות המחייבת? האם לכל אחד יש את מרחב המחיה שקיים בבית בצורה שמשמשת אותו הכי נכונה? נכון, לא מדובר כאן בפגישה של החלום שבו יש דירה רחבת יריעה בצורה של פנטהאוז או דירת קרקע רחבת מימדים, אלא בדירה הממוצעת שבה קרוב לוודאי אין יותר מידי חדרי שינה והעיצוב הוא כזה שניתן בצורה הבסיסית על ידי קבלן הבנייה בפרויקט.

יש כאלה שמבינים כי התכנון הבסיסי הזה לא ממש מוביל אל דירה שמצדיקה את המחיר שלה ומחפשים אחר מעצבי פנים מומלצים שאיתם יהיה אפשר לשנות את התמונה הכללית הזו ולהפוך אותה לתמונה משפחתית ממש כמו פורטרט שמדויק עבור כל אחד מבני המשפחה. האחרים, יצטרכו להעביר את הזמן בתוככי חלל שבו השימוש והחיים לגמרי מרגישים לא ממומשים בצורה יעילה.


תוציאו את המירב מהבית שלכם

עד כמה זה באמת יכול להיות שונה לגור בתוך חלל מעוצב על פני בית שהוא עדיין מקום שבו אפשר לישון, להתקלח, לשחק ולבשל בצורה נעימה? ההבדל הוא לא בביצוע של הפעולות בתוך בית שרק נראה טוב על גבי הנייר ובתמונות, ההבדל טמון בעובדה כי הבית מתוכנן לגמרי על כל מידותיו השונות להתאים לשימוש המאוד שונה בין משפחה אחת לאחרת, על כל אחד מן הדיירים אשר נמצאים בתוכה.

מה זה אומר בפועל? כי מעצבי פנים מומלצים לא באים רק לעצב את החלל, אלא להכין אותו למגורים לקראת אנשים ספציפיים בעלי צרכים ודרישות מאוד מסוימות. מכל אלה צומח לו בית שבו באמת מרגישים כי סוף כל סוף הגענו הביתה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI