דף הבית עבודה וקריירה עובד מעביד מספקים מענה נוח
מספקים מענה נוח
יחיאל לוי 18/04/17 |  צפיות: 7890

הכמות של עובדים אשר מועסקים בצורה עצמאית היא בהחלט ניכרת, כאשר יש כאלה שמעדיפים לעבוד בתור פרילנסרים ולא להיקשר אל מקום אחד בלבד כדי להגדיל עד כצמה שאפשר את מקורות ההכנסה האפשריים שלהם.

להיות עובד בעל עסק עצמאי בארץ היא לא מציאות פשוטה שכן המדינה לא חדלה לרגע להכניס אל ידה אל הרווחים אשר הולכים ומצטמצמים עם כל תשלום שמועבר אל רשויות מס, מע"מ, ביטוח לאומי והרשות המקומית שבה פעול העסק בצורה תקינה לפי דרישות החוק. בין כל אלה הדבר האחרון שבו רוצים להשקיע הוא בכוח אדם שרק יעלה יותר כסף ויצריך הוצאות רבות מידי, איך אפשר להעניק את השירותים החשובים ללקוחות מבלי להכין עמדה עבור פקידת שירות? פשוט דואגים ליצירה של מענה טלפוני אנושי על ידי ספק חיצוני.


לא חייבים פקידה

תשימו בצד את כל הדרישות של תשלומים של פנסיה, ביטוח לאומי והפרשות למס הכנסה עבור כל סוג של עובד שתבחרו עבור שירות לקוחות, שכחו מהצורך במציאה של מקום נוח עבור יצירה של עמדת קבלה שבה תושביו את הפקיד/ה שבחרתם בקפידה ובהחלט שכחו את כל ההתמודדות עם הפניה לקבלת חופשות, פניות של חופשת מחלה ושאר בקשות שמתרחשות באופן טבעי כאשר מחפשים אחר עובד אחד למענה טלפוני ללקוחות.

ברגע שבו יוצרים מענה טלפוני אנושי שאינו תחת העסק העצמאי שלכם, אלא תחת ספק של שירותים טלפוניים חיצוניים תמיד יכולים להיות רגועים ובטוחים שיהיה אדם שיכול לענות ללקוחות. לא צריכים לעשות דבר מלבד להעביר את כל מה שחשוב לספק השירותים הטלפוניים, ולהתרכז ביצירה של עבודה רווחית וניהול של עסק עצמאי מבלי ההתעסקות גוזלת הזמן של מענה טלפוני וטיפול בעובדים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI