דף הבית עיצוב ואדריכלות אדריכלות פנים עיצוב דירה מנצח
עיצוב דירה מנצח
יחיאל לוי 28/02/17 |  צפיות: 7743

כאשר אנחנו נכנסים אל בית חדש, אנחנו תמיד רוצים כי הוא יהיה כזה שמעניק לנו ולאורחים שבאים לבקר אותנו את המקום הכי נעים לשהות בו לכמה שעות, או לכל החיים. המכשולים בדרך אל היצירה של החלל האופטימאלי הם רבים כאשר לא כל אחד נכנס אל דירה שהיא מספיקה לצרכים שלו מבחינת הגודל, ועם מה שעבר לידיו מידי הקבלן או הדיירים הקודמים הוא צריך לדעת כיצד לנווט אל העיצוב המשולם הזה. איך עיצוב הבית יכול להיות מנצח מבלי להסתבך עם משהו מורכב ויקר מידי? קראו הלאה.


לא חייבים שינויים דרסטיים

· תאורה - יש לכם מושג עד כמה הצבה של אמצעי תאורה במקומות הנכונים יכולה להפוך כל חלל קר למקום נעים וחמים שנראה אפילו מתוחכם או תורם לעיצוב הכפרי האהוב? גשו אל ייעוץ תאורה מקצועי ולמדו עד כמה שינוי של התאורה הקיימת יכול לחולל את השינוי הרצוי.

· סדר - פשוט שמרו על סדר בבית. הגדירו לכל דבר את המיקום הרלבנטי עבורו ועברו על פני כל הרהיטים על מנת להוציא את כל אותם דברים שהם כבר ממש לא רלבנטיים עבורכם ויכולים לפנות חלל רב לאחסון של כל אלה שנמצאים מפוזרים כבדרך קבע.

· צבע - את עיצוב הבית אפשר לשדרג במידה ניכרת על ידי שכבת צבע מעניינת. אפשר לקבוע כי קיר אחד של הסלון יהיה בעל אפקט יותר מעניין וכך עבור כל אחד מחדרי הבית. צרו עניין עם צבע. גם בית מודרני לא חייב להיות רק עם קירות לבנים.

· טקסטיל - אחרי שהחלטתם כי העיצוב המכריע של הבית יהיה בגוונים של קרם או לבן שזה מראה אנמי מידי, אתם יכולים לתת את הביטוי של הצב על ידי בחירה של פריטי טקסטיל מלאי צבע חי. כריות, וילונות, שטיחים ואפילו מגבות המטבח יכולים להיות הדבר הזה שמכניס את החיות והאנרגיה לבית שלכם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI