דף הבית רפואה ובריאות דיאטה ותזונה דיאטה לאחר החגים
דיאטה לאחר החגים
יחיאל לוי 24/10/16 |  צפיות: 8028

אצל כולנו זה קורה לפחות פעם אחת בחיים, אנחנו מגלים כי המידות שהיינו רגילים אליהן כבר לא ממש רלוונטיות והקולקציה הנהדרת של הבגדים שלה אנחנו רגילים לא יושבת בצורה מחמיאה כמו לפני שהעלינו את כמה הקילוגרמים העודפים הללו.

יכול להיות שזה כתוצאה מתקופת החגים המשמינה, מטיול במדינה שבה המבחר הקולינארי מעורר וממלא או שפשוט הזנחנו את עצמנו וכבר הפסקנו לבצע פעילות גופנית כפי שהיינו מבצעים בשנים קודמות. בכל מקרה התוצאה היא דומה ואז מתחילים לחפש אחר פתרון שלרוב יגיע בצורה של דיאטה מהירה שתוכל להחזיר אותנו לגזרה המוכרת והאהובה במהירות על. איך בדיוק אפשר לבצע את זה מבלי להיכנס למצב של רעב תמידי שרק עושה נזק לגוף ומטרפד את הצלחת הדיאטה? קראו הלאה.


איך משיגים את המטרה

הבחירה של כניסה אל דיאטה מהירה היא בחירה לא פשוטה מכיוון שצריכים לעבור כמה שלבים עד אשר מגיעים אל ההחלטה הסופית ועוד כמה שלבים בדרך אל ההצלחה וההגעה אל קו הסיום. מה שרבים צריכים להבין הוא כי השלבים האלה של דיאטה מהירה חייבים להיות עם מוכנות נפשית רבה ועם תמיכה של הסביבה כדי שברגעי החולשה לא תהיה הפסקה מוחלטת ונסיגה אל מנהגי אכילה ישנים.

מה המטרה בסופו של דבר? האמת היא שגם אם רוצים רק להוריד כמה קילוגרמים ספורים או כמות גבוהה יותר של עודפי שומן צריכים להבין כי בתהליך של ירידה מתחילים פשוט לחיות נכון מכל הבחינות. נמצאים עם אנשים שיודעים לתמוך ולעודד, מתחילים לבצע פעילות גופנית שמחזקת את הגוף ואוכלים דברים שרק הופכים את המערכת החיסונית להרבה יותר חסינה. כך, בתומו של תהליך אנשים רבים מגלים את עצמם מחדש ועם הכוחות המחודשים הללו ממש לא מבינים כיצד חיו טרם לכן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI