דף הבית עיצוב ואדריכלות אדריכלות פנים מעצבים לפי צרכים
מעצבים לפי צרכים
יחיאל לוי 08/09/16 |  צפיות: 7818

הבית שלנו הוא מקום המפלט שלנו. אנחנו משקיעים כסף רב ברכישה של בית ובניסיון להתאים את כל הרכישות של פינת האוכל, שידת הטלביזיה ואפילו הוילונות לכל אזור בבית, אבל במקרים רבים אנחנו לא ממש מצליחים להגיע אל היעד שאותו ביקשנו להשיג מבחינת החזות והשימוש הנוח. בדיוק עבור מקרים שכאלה קיימת אדריכלות פנים אשר מצליחה לבנות לפי הנתונים של החלל המדובר יחד עם הצרכים של הדיירים של הבית והתקציב שקיים לרשות המעצבים את העיצוב הכי נכון שאפשר להשיג מכל אלה יחדיו.

זה לגמרי אינו משנה אם מדובר בדירה בבניין שלקומות או בבית פרטי שנמצא במושב או בעיר ההומה, מה שחשוב הוא להשיג את האיזון הנכון בין הצרכים של הדיירים לבין מה שהצורה הקיימת של הבית מכתיב עבור החלל כולו וההבנה הזאת יכולה להגיע על ידי אדם מקצועי שכבר יודע להגדיר את היתרונות של כל בית, בכל מיקום.


יודעים מה טוב בשבילכם

אתם מכירים את זה שאתם נכנסים אל חנות בגדים ובה יש כל מיני בגדים שמונחים על מדפים וקולבים ומתוכם אתם בוחרים את אלה שנראים לכם הכי מתאימים לאופי ולגזרה שלכם ואתם ניגשים אל תא המדידה רק על מנת להתאכזב? בדיוק אז המוכרת שבחנות מציעה כמה גזרות אחרות שאתם אף פעם לא בוחרים אבל מסתברות שהן בדיוק מה שהכי מחמיא לכם?

אותו הדבר הוא לגבי תחום אדריכלות פנים מכיוון שרק אדריכל פנים מקצועי יכול להבין לאחר שנים רבות של ניסיון את כל מה שיכול לעשות לבית של כל אחד מאיתנו את הדבר הטוב ביותר. הבחירה של העיצוב היא דבר שמכיל שקלול של דברים רבים ומתוכם המעצב בוחר את כל אלה שיתאימו לא רק למה שבעל הבית רוצה, אלא למה שהוא צריך.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI