דף הבית אימון אישי אימון זוגי טובים האחד לשני
טובים האחד לשני
יחיאל לוי 03/07/16 |  צפיות: 8236

זוגיות זה לא דבר פשוט לתפעול והרבה כבר נכתב על היות עולמם של הנשים והגברים שונה בתכלית, דבר שכבר מן הבסיס יכול להיות מקור להרבה מאוד אי הבנות וחוסר בתקשורת בין השניים. האם זה אומר שגם אם הקשר מתחיל על רגל ימין הוא לא ישרוד לאורכן של שנים רבות בשל הטבע השונה של גברים ונשים וכל קשר יהיה מועד לפרידה בסופו של עניין?

מה מקרב בין שני אנשים לחיים משותפים במשך שנים רבות של זוגיות מונוגאמית והאם זוגיות כפי שאנחנו מכירים אותה במקור היא דבר שיהיה אפשרי רק לאחר אימון עם מטפלת זוגית שיכולה לסייע ולחבר את כל הקצוות המרוחקים יותר בצורה שתניב את האושר והקשר הבריא שכל אחד מחפש בסופו של דבר? על כל השאלות במאמר הבא.


יוצרים קשרים

זוגיות מתוך אהבה כנראה לא תהיה כזו שתחזיק שנים רבות, שכן לאור המשברים יכולים לעלות רגשות פחות חיוביים שגורמים לאהבה להישכח לה בצד בעוד תסכול, מירמור ושנאה עולים להם וכובשים כל חלקה טובה בקשר. אצל כל הזוגות התמונות של הנישואין נראות מלאות באושר ואהבה בעיניים אבל אפשר כבר לפסוק כי ללא חיזוק הבסיס ובנייה של עוד ועוד גשרים המחברים בין שני בני אדם שיכולים להיות דומים אבל גם די שונים, לא יהיה אפשר לראות את העתיד הרחוק.

בדיוק כפי שמקבלים אל הידיים תינוק שצריך הרבה אהבה ותשומת לב, כך גם זוגיות לא תוכל לשרוד רגע בלי מגע מלטף והמון חיזוקים שיכולים להיות מעייפים אך מאוד מתגמלים ברבות השנים. כמו שמתייעצים עם כאלה שיודעים טוב יותר על עולמם של הקטנים כך זה טוב לפעמים לפנות אל מטפלת זוגית שיודעת היטב על עולמם של הבוגרים בחיים זוגיים שיכולים להיות יותר בריאים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI