דף הבית רפואה ובריאות דיאטה ותזונה עוברים אל אורח חיים בריא
עוברים אל אורח חיים בריא
יחיאל לוי 15/06/16 |  צפיות: 7870

יותר ויותר מדברים על כך שאנחנו מכורים לסוכר ולמלח אשר את נוכחותם אפשר להרגיש במידה רבה כמעט בכל סוג של מזון שאותו אנחנו מכניסים אל הפה. תעשיות המזון בארץ ובעולם מזמן כבר הבינו כי אם הם רוצים להגדיל את מחזור המכירות שלהם הם צריכים להעשיר את המזון שהם מייצרים בסוכר ובמלח אשר הופכים את האדם שאוכל מכל אלה לבעל תשוקה הולכת וגוברת לאחוז גבוה יותר של שני אלה.

כך חוש הטעם הולך לו לאיבוד בדרך וכבר אי אפשר להבין או לרצות להבין מהו אוכל בריא ונטול תוספות אדירות של סוכר ומלח. אז אתם רוכשים כל מיני דברי מזון שהם ללא תוספת סוכר וללא מלח, אך עדיין מרגישים כי הגוף אינו רגיל לטעם הדל הזה וחוזרים אל סורכם בצורה די מהירה?


עד אשר במדינות השונות שמסביב לעולם יוסרו מן המדפים כל המוצרים הלא בריאים הללו כדאי לאמץ שיטה הדרגתית שמאפשרת לגוף להסתגל אל הטעמים הטבעיים של סוכר ומלח כפי שהם קיימים בצורה טבעית. איך עושים את זה? חברת הרבלייף מסייעת במידה רבה עם שלל של מוצרים שיכולים להפוך כל הרגל לא בריא לכזה שהגוף יאמר עליו תודה.


משנים את ההרגלים

מילת המפתח עבור מעבר אל אורח חיים בריא היא הדרגתיות. אף פעם לא מומלץ לחרוג מכל מה שהורגלנו לעשות ובבת אחת לשנות את ההרגלים מכיוון ששינוי זה לא יחזיק מעמד באופן זה.

הדרך הכי מומלצת היא הורדה איטית של כל מה שלא בריא והכנסה של פעילות גופנית וצורת אכילה שתיצור את הכניסה בשלבים אל עבר דרך חיים שתספק את כל מה שאדם צריך מבלי שירגיש חוסרים של כל הדברים שאותם התרגל לעשות בצורה מאוד מסוימת במשך שנים ארוכות. הכנסה של כמה ממוצרי הרבלייף בצורה הדרגתית תאפשר לספק את החשק למתוק או לנשנושים בשעות שבין הארוחות ותסייע להתקדם אל עבר המצב הרצוי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI