דף הבית ביטוח ביטוח רכב חובה או מקיף?
חובה או מקיף?
יחיאל לוי 06/06/16 |  צפיות: 8091

לרובינו יהיה כלי רכב כזה או אחר בשלב מסוים של החיים מכיוון שזו הדרך הכי נוחה נכון להיום להגי ממקום אחד למקום אחר בצורה יעילה ומהירה, ועד אשר מערכות התחבורה הציבורית יציעו שירות ברמה הרבה יותר מתקדמת שמתפרסת על פני אזורים רבים, תהיה מדויקת יותר והרבה יותר מהירה אנשים רבים יבחרו באופציה של רכישת רכב ישן או חדש כדי להגיע מנקודה א' לנקודה ב'.

הבעיה מתחילה כאשר יחד עם רכישת הרכב צריכים לבצע עבור ביטוח רכב השוואה של מחירים כדי לוודא כי רוכשים את הביטוח המשתלם ביותר, ומלבד ביטוח חובה, האם בכלל כדאי לבצע הרחבה לסעיפים נוספים? על כך במאמר זה.


האם להרחיב את הביטוח הקיים

אצל כל ישראלי שנוהג ברכב ישנה החובה לפי חוק לרכוש ביטוח חובה למקרה בו הרכב יהיה מעורב בתאונת דרכים, בעזרת הביטוח יהיה ניתן לכסות את ההוצאות עבור טיפולים לפציעה בגוף או לרכב עצמו למי שהיה מעורב בתאונה זו. העלות עבור ביטוח הרכב משתנה מאדם לאדם לפי סוג הרכב שאותו רוצים לבטח, שנות הניסיון של הנהג בנהיגה על רכב מנועי והרקורד שלו מבחינת תאונות דרכים ועבירות תנועה עד כה.

חברות הביטוח השונות מבצעות שיקלול של הנתונים באופן שמניב להם את העלות עבור כל אדם בצורה די ספציפית, אך האם כדאי להרחיב את ביטוח החובה ולבצע עבור ביטוח רכב השוואה גם במקרה של ביטוח מקיף והוספת הרחבה לצד ג'? הדברים מאוד אינדיווידואליים כאשר לא מעט נהגים מעדיפים להוסיף את הרחבת הביטוח עבור ביטוח מקיף שנועד לשמור על הרכב ולבטח אותו מפני מקרים של גניבה, שריפה עד מקרים של טוטאל לוס לרכב שהיה מעורב בתאונה. הרחבה עבור צד ג' היא כבר פחות נהוגה אבל היא מאפשרת לפצות כספית במידה והייתה פגיעה בצד ג' כתוצאה מהרכב המבוטח.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI