דף הבית חוק ומשפט ייעוץ משפטי אישורי נוטריון
אישורי נוטריון
הדס כהן 27/04/16 |  צפיות: 7884

אחד הדברים העיקריים שמאפיינים את הנוטריון אל מול עורכי דין אחרים שלא קבלו הרשאה מהמדינה לספק שירותים משפטיים מיוחדים יותר, הוא זה שמציג אותו כאיש מקצוע שיכול ליצור אישורים שונים בהתאם למצבים משפטיים ולדרישות רלוונטיות של כל לקוח שלו.

איש מקצוע זה יכול להעניק מגוון רחב מאוד של אישורים על מנת שלקוחותיו יוכלו להמשיך עם עסקאות נדל"ן שונות בהתאם לחוק, ליצור כתב ירושה חוקי לגבי הורה למשל, ולבצע פעולות שונות תוך הדגשת האמינות שלהם ובזכות האישור שהם אלו שחתומים על מסמך מסוים או עומדים מול גורם כלשהו.

מאישור תרגום ועד אישור אפוסטיל

ראוי מאוד להתעמק בעבודתו של נוטריון בכל הקשור לאישורים שהוא יכול לספק במסגרת שירותיו. כך נוכל לראות כיצד אישורי נוטריון אכן ממוקדים בהתאם לצרכים השונים והם ניתנים בהתם לחוק הישראלי ותוך התייחסות לגורמים שונים של הממסד הישראלי.

כך למשל יכול נוטריון לספק אישור העתק נאמן למקור, לחתום על ייפויי כוח, לתת אישור על תרגום שביצע נוטריון אחר שמומחה לשפות, ועוד. כך יכול איש מקצוע זה לספק גם אישור אפוסטיל של משרד המשפטים ושל משרד החוץ של מדינת ישראל.

גישה קלה לקבלת שירות בישראל

מאחר ושירותיו של נוטריון מנוסה הם כאלו שמדגישים את רמת הביקוש שיכול להיות אליו, הרי שאנו רואים כיצד רבים ישמחו לראות עד כמה נגיש איש מקצוע איכותי ועד כמה ניתן ליהנות משירותי האישורים שלו, אם נקרא לזה כך, בלא מעט מקומות.

לכן אנו יכולים לראות כיצד אישורי נוטריון הם כאלו שניתן לעתים לקבל אותם לא רק במשרד אחד של עורך הדין המורשה שמציע אותם, אלא בעוד סניפים שלו שמדגישים את היכולת של כל אדם להגיע למקום שקרוב אליו וליהנות משירות משפטי חשוב בצורה מיידית.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI