דף הבית עסקים נדל"ן משרד עבור עסק קטן
משרד עבור עסק קטן
יחיאל לוי 08/10/15 |  צפיות: 8452

בעלי עסקים קטנים מתחילים את דרכם בתור משרד קטן וביתי, במיוחד כאשר מדובר בשירותים אשר לא מצריכים מקום רב עבור מוצרים למכירה אלא הצעה של שירותים הניתנים על ידי בעל העסק והעובדים שלו, במידה ויש כאלה.

הצורך במשרדים הולך ועולה ככל שהעסק הולך ומתחזק ונדרש מקום עבור עובדים נוספים ומקום עבור ביצוע של ישיבות בין העובדים ועם לקוחות חדשים וקיימים. אולם, העלות של משרד להשכרה בבני ברק או בערים אחרות הצמודות למרכזי העסקים הגדולים ליד תל אביב הינה גבוהה ביותר ולא תמיד מאפשרת ליהנות מן הרווחים והצמיחה של העסק עצמו, ולכן במקרים רבים ישנם בעלי עסקים אשר בוחרים להישאר במשרד הביתי או לעבור אל משרדים באזור פחות אטרקטיבי וזול הרבה יותר.


לעבור אל משרד בבניין יוקרתי בבני ברק

ישנה נכון להיום, אופציה נוספת עבור מיקום מחדש של המשרד הביתי ומעבר אל משרד להשכרה בבני ברק מבלי להשקיע כסף רב מידי, וזאת על ידי כניסה אל קומפלקס אשר בתוכו קיימים מספר של משרדים שחולקים את האזורים המשותפים ובכך חוסכים לעצמם הרבה מאוד כסף שהיה מתבזבז עבור מטרים רבים שלא היו בשימוש כה תכוף, או שפשוט היו עולים יותר מידי כסף במיקום כה אטרקטיבי.


לחלוק את הנטל הכספי ולצאת מהמשרד הביתי

למה לא להשתמש בצורה שיתופית באזורים של השירותים הכלליים כמו אזור המטבח, אזור השירותים, אזור חדר הישיבות ואזור הקבלה? אם מדובר בעסק שנמצא בתחילת דרכו, אבל עדיין צריך לבצע שימוש בשירותים הללו יחד עם הפרטיות שמספק משרד להשכרה בבני ברק בבניין יוקרתי, לעומת המשרד הפרטי בבית שאינו מאפשר עבודה בצורה יעילה, הבחירה בין השניים הינה די ברורה ומשתלמת.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI