דף הבית חוק ומשפט ייעוץ משפטי תרגום נוטריון
תרגום נוטריון
הדס כהן 03/05/15 |  צפיות: 8359

אישור על נכונות תרגום

אחת מסמכויותיו של הנוטריון הינה מתן אישור על  נכונות תרגום. ישנן שתי אפשרויות למתן אישור זה התלויות במקרה הנדון. במידה והנוטריון בקיא בשתי השפות, השפה ממנה מתורגם המסמך והשפה אליה הוא מתורגם, יכול הנוטריון לתת אישור נוטריוני על נכונות התרגום. במידה והנוטריון אינו שולט בשתי השפות הוא ייפנה למתורגמן אשר בקיא בהן והאישור הנוטריוני יהיה על כך שהמתורגמן חתם בפני הנוטריון שהתרגום נכון.

שירותי תרגום

מעבר, לשירותים הכלולים בשירותי תרגום נוטריון, מספק משרדינו את השירותים הבאים: תמלול קלטות, תרגום קלטות, כל חומר אשר הוקלט ותומלל ניתן לתרגם ולתת לו אישור נוטריון, תרגום סימולטני, שירותי דפוס, משרד והדפסה, שיכתוב ושחזור מסמכים, כתיבת ועריכת ביוגרפיות, תיעודם ושחזורם של מאורעות לצרכי הנצחה, תרגום ספרים, שירים, מחזות, סרטים, הצגות, סרטים תיעודיים, כתוביות, סדרות טלוויזיה, אתרי אינטרנט סימני מסחר, פרסומות, ספרי לימוד, עריה והגהה לשונית, תרגום לאומנות, תרגום עבור תקשורת זרה ועוד.

שפות

בזכות שיתוף-פעולה עם נוטריונים אחרים אנו מספקים שירותי תרגום עבור מבחר גדול מאד של שפות הכולל: אנגלית, ספרדית, צרפתית, גרמנית, סינית, יפנית, רוסית, יוונית, שבדית, רומנית, פולנית, הונגרית, טורקית, בולגרית, הולנדית, איסלנדית, דנית, סרבית פרסית, אמהרית, סלובנית, קרואטית, בלארוסית, פינית, תאילנדית, ערבית, הודית, איטלקית, פורטוגזית, וייטנאמית, ליטואנית, ארמנית, בוסנית, צ'כית, אסטונית, אוקראינית, עברית וקוריאנית.

תרגום מסמכים ותעודות

המשרד מספק, שירותי תרגום נוטריון ואישור נוטריון על נכונות תרגום, עבור: תרגום משפטי, תרגום רפואי, תרגום עסקי, תביעות, סילבוס, תרגום להוצאת דרכון זר, תרגום להגירה, תרגום להוצאת ויזה, חוזים, מכרזים, מסמכים שונים, תעודת נישואין, תעודת בגרות, דיפלומות, תמצית רישום, תעודת פטירה, תעודת זהות, תעודת התאגדות ועוד.

סמכויות נוטריון

מעבר, לשירותי הנוטריון הקשורים בתרגום, מספק משרדינו גם את יתר השירותים הנוטריונים כמפורט באתר. המשרד הראשי שלנו ממוקם בתל-אביב וישנם סניפים גם בירושלים, חיפה, באר-שבע וכפר-סבא. בכל הסניפים ישנם נוטריונים מוסמכים ובכולם תקבלו יחס מקצועי ואדיב ביותר. נשמח לענות על שאלותיכם, לייעץ ולספק את שירותי הנוטריון ושירותי התרגום הדרושים לכם. ,


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI