דף הבית חוק ומשפט תקשורת נוטריון- מי שאתה צריך מול המערכת המשפטית
נוטריון- מי שאתה צריך מול המערכת המשפטית
הדס כהן 30/01/15 |  צפיות: 8467

לכול אחד מאיתנו יהיה מפגש עם מערכת המשפט בשלב כלשהו בחיינו. גם אם המפגש יהיה לאו דווקא מול מערכת המשפט אלא מול כל מערת ממשלתית אחרת, נוטריון קיים כדי לסייע לך להתמודד מול המערכת באשר היא תהיה

מיהו הנוטריון?

נוטריון הוא קודם כל אדם שמקצועו עריכת דין או אדם המתמקצע ומכיר את מערכת המשפט ואת התנהלותה כמו את כף ידו. הנוטריון חותם על מסמכים ממגוון שונה אשר בהם יש לך צד או עניין, ונותן להם תוקף משפטי חוקתי בארץ ולעיתים בעולם. בלי 'הגב'  שהנוטריון נותן לך, תתקשה להתנהל מול המערכת המשפטית ולאשש את דבריך. אישורי נוטריון יכולים לעסוק באימות על חתימות הצדדים בחוזה, ואפילו הוכחה בפני מוסד מסוים שאדם פלוני חי ונושם .

איך הנוטריון עוזר לי?

הנוטריון הוא בעצם הסמכות המשפטית שאתה יכול להישען עליה מכל בחינה, ואף יכול לשמש כרשות שיפוטית. הנוטריון מלווה אותך לאורך כל הדרך אל חתימת החוזה ובודק שהוא יכול להצהיר שהתהליך אכן תקין. העזרה יכולה להגיע בצורת הבהרת מסמכים משפטיים, או הוכחה שההצהרה שלכם אכן אמינה, אמיתית וניתנה על ידיכם מרצון. הנוטריון נותן גם תוקף פורמאלי לאנשים הנישאים בנישואים אזרחיים, מחוץ למדינה;. אישור לתוקף נישואיהם מתחיל את דרכו אצל הנוטריון.

תרגום נוטריוני

אם לא מספיק שרבים מאיתנו נתקלים בקושי בהבנת מסמכים משפטיים ובהבנת הכוונה שעומדת מאחורי המשפטים המסובכים, קיימים גם מסמכים בשפות זרות. במקרים כאלה מציעים נוטריונים רבים את התרגום שלהם למסמך. הנוטריון בעצם מבהיר בפניך בדיוק על מה אתה חותם, אילו חובות ולאילו זכויות תהיה זכאי; תרגום דין בשפה זרה אינו דבר פשוט וצריך לתת את המלאכה לנוטריון מקצועי. תרגום נוטריוני הוא שירות קריטי וחשוב מאוד שחוסך לך זמן רב, בהנחה שאתה בכלל מתמקצע במערכת המשפט.

איך נדע במי לבחור?

עליכם לבחור בנוטריון מקצועי ובעל ותק, שבמשרדו מוצע שירות של  תרגום נוטריוני כי רק עליו תוכלו לסמוך שהוא שם לב לביטויים ומושגים משפטיים שהם חלק מעולמו; כך תדעו שאתם בידיים בטוחות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI