דף הבית חוק ומשפט שירותים לעורכי דין נוטריון בתל אביב-מגוון שירותים משפטיים
נוטריון בתל אביב-מגוון שירותים משפטיים
הדס כהן 29/10/14 |  צפיות: 8804

נוטריון בתל אביב מבצע מגוון גדול של שירותים, הוא יוצר אישורים מסוגים רבים ומגוונים. פעמים רבות במהלך חייו אדם נדרש מרשות או כל גוף רשמי להביא אישור נוטריוני על מסמך כל שהוא. יש סוגים שונים של שירותים נוטריוניים שמבצע נוטריון.

אישור תרגום מסמך

כך למשל, מבצע נוטריון אישור של תרגום של מסמך. הנוטריון יכול לבדוק את נכונותו של תרגום לפי שליטה בשתי השפות של התרגום. שפת המקור ושפת היעד. שירות זה עושה הנוטריון ללא שירות של מתורגמן . אם התרגום הוא בשפות אותן לא מכיר הנוטריון הרי שהנוטריון ייעזר בשירותיו של מתורגמן והמתורגמן יצהיר בפני הנוטריון על נכונות התרגום. נוטריונים שונים משתפים פעולה ומבצעים זה עבור זה תרגומים, ואישור של תרגומים, כל אחד לפי השפות שהוא שולט בהן.

יצירת ואישור תצהיר

במהלך הליכים משפטיים שונים וכן בהתנהלות מול גופים רשמיים שונים, אנשים נדרשים למלא תצהיר. לתצהיר יש תוקף בבית משפט, אנשים נחקרים על התצהיר, ויש מכלול שלם של חוקים שנוגעים לתצהיר. נוטריון, ובכלל זה נוטריון בתל אביב יוכל לקבל מכם את התצהיר, לשמוע מכם את פרטי התצהיר שלכם ולבנות מסמך שהוא תצהיר חוקי. נוטריון אף יכול לאשר את התצהיר כנדרש בחוק. נוטריון אף יכול ליצור ולאשר מגוון גדול של הצהרות שונות אחרות.

עריכת מסמך

לעתים יש מקרים בהם אתם מתבקשים על ידי רשות כלשהי או גוף משפטי לערוך מסמך או לשנות מסמך או ליצור מסמך כל שהוא על ידי נוטריון. הנוטריון במסגרת סמכויותיו יערוך את המסמך ויצור עבורכם מסמך לפי הנדרש ובכפוף לסמכויותיו ועל פי חוק. אם אתם נדרשים לשירות נוטריוני תוכלו להתייעץ ולשאול בנושא זה במשרד עורך דין ונוטריון רם אפרתי, נוטריון מנוסה מצוין ואיכותי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI