דף הבית חוק ומשפט פלילי עורך דין פלילי בירושלים מייעץ על התנהגות נכונה במהלך חקירה
עורך דין פלילי בירושלים מייעץ על התנהגות נכונה במהלך חקירה
יחיאל לוי 28/10/14 |  צפיות: 8250

הזמנה לחקירה פלילית דורשת התייחסות מאוד רצינית, גם כאשר הנכם יודעים כי אתם חפים מכל פשע, אין להקל ראש בדבר. חשוב יהיה להבין כי החוקרים אינם חברים ואינם פועלים מתוך מטרה לסייע לכם או להגיע אל האמת. הקפידו להגן על הזכויות שלכם לכל אורך הדרך, איש לא יעשה זאת במקומכם.

החוק בישראל קובע זכויות בסיסיות לכל אדם הנמצא תחת חקירה או נאשם באישום פלילי, יש לכם את הזכות לפנות אל עורך דין ולא לומר דבר או להשיב על שאלות עד להגעת עורך הדין המייצג אתכם למקום. חשוב יהיה לתעד את הדברים, לא להיקלע לעימותים עם איש וגם לא לסמוך על איש פרט לעורך הדין המייצג אתכם. עורך דין פלילי בירושלים המחזיק בניסיון הדרוש מכיר היטב את העוסקים בתחום ואת כל הנהלים, מיד עם תחילת המעורבות שלו בדברים תבחינו בשינוי משמעותי ביחס של החוקרים אליכם ואל החקירה כולה.

דגשים חשובים לנחקרים בחקירה פלילית

א. דעו כי יש לכם זכות לנוכחות של עורך דין פלילי בירושלים המייצג אתכם במהלך החקירה כולה. אם יש לכם חשש כי תמסרו מידע בעייתי דחו את המענה לשאלות עד להגעת עורך הדין אל המקום.

ב. אם אין כרגע עורך דין פלילי המייצג אתכם יוכלו בני המשפחה לייצור קשר מהיר עם עורך דין פלילי בירושלים ולבקש לשכור אותו מיד. שירותי עורך דין פלילי בירושלים ניתנים במקרים דחופים 24 שעות ביממה.

ג. חשוב לזכור כי כל המתרחש בחדר החקירות מתועד ומוקלט, המידע הזה ישמש כנגדכם בעתיד במידת הצורך.

ד. השכנים והחברים שלכם לתא המעצר עשויים להיות חוקרי משטרה במסווה, אל תמהרו למסור מידע לאיש. גם כאשר אדם תמים לכאורה מציע לכם שיחת טלפון בתא המעצר כדאי לקחת בחשבון כי ייתכן והטלפון נמצא תחת האזנה משטרתית.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI