דף הבית רפואה ובריאות ספא עיסויים – רפלקסולוגיה ועיסוי שבדי
עיסויים – רפלקסולוגיה ועיסוי שבדי
אוהד זמלר 01/05/14 |  צפיות: 8519

קליניקתDreamassageהיא קליניקת עיסויים היושבת ברמת השרון ומעניקה למטופליה עיסויים מקצועיים על ידי מטפלים מנוסים המגיעים עד לבית הלקוח, בית המלון בו הוא שוהה, המשרד בו הוא עובד, ואפילו לאירוע אותו הוא עורך. בקליניקת Dreamassage המטפלים מעניקים עיסויים מכל הסוגים, ובמאמר הבא נדבר על שני סוגי עיסויים שמהווים רק חלק מן הטיפולים הרבים אשר מוענקים ללקוחות על ידי המטפלים המוסמכים של קליניקת Dreamassage – עיסוי שבדי, ורפלקסולוגיה.

רפלקסולוגיה בקליניקת Dreamassage

רפלוקסולוגיה היא שיטת עיסוי שדרכה המטפל מביא לשיפור בתחושת הכאב באיברים שונים בגוף בהם חש המטופל כאב ולחץ, וזאת באמצעות עיסוי מתאים בכפות הרגליים, שהרי השיטה מבוססת על כך שדרך נקודות שונות בכפות הרגליים משתקף המצב של האיברים השונים בגוף, וטיפול באותן נקודות מביא לשיפור בתחושה באותם איברים. באמצעות אבחון רפלקסולוגי ניתן להבין מהו מצב מערכות גופו של האדם, ובאמצעות טיפול רפלקסולוגי ניתן לשפר את תפקוד המערכות הגוף, לחזק מערכתו החיסונית של המטופל ולשכך את הכאבים שהוא מרגיש, דבר המשפר באופן מהותי את איכות חייו. לעתים קרובות ניתן לאתר בעזרת אבחון רפלקסולוגי בעיה בתהליך התהוות עוד לפני שנוצרה ממש, ועוד לפני שניתן לאבחן אותה ולטפל בה באמצעות הרפואה הקונבנציונלית. בקליניקת Dreamassage מטפלים מקצועיים יעניקו לכם עיסויים שונים וביניהם טיפול רפלקסולוגי מקצועי על ידי מטפל מוסמך.

עיסוי שבדי בקליניקת Dreamassage

העיסוי השוודי מתאים לכל אחד ואחת וזה אחד הדברים ההופכים אותו לכה פופולארי, כיוון שלא כל העיסויים מתאימים לכל אחד. העיסוי השבדי מתרכז בעיסוי הרקמות הרכות של הגוף - השרירים, הרצועות והגידים. בעיסוי שבדי המטפל משתמש במגוון טכניקות עיסוי - תנועות חלקות וארוכות, לחיצות, שפשוף ,לישה ,טפיחות ועוד. בתחילת העיסוי המטפל מורח על ידיו שמן עיסוי כגון שמן העשוי מזרעי ענבים או שמן שעשוי משקדים, ומעסה את גבו של המטופל. בקליניקת Dreamassage מטפלים מקצועיים ומיומנים מעניקים לכם סוגי עיסויים שונים בביתכם וביניהם עיסוי שבדי מפנק שלאחריו מרגיש המטופל תחושת שחרור המביאה לשיפור עצום באיכות חייו.

מעוניינים בעיסוי מקצועי עד הבית? פנו לקליניקת Dreamassage!

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של טכניקות לשיווק באינטרנט ו תוכנית שיווק לאתר אינטרנט


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI