דף הבית ספורט וכושר גופני ספורט ימי שייטי נבחרות ישראל יצאו לתחרויות בצרפת ואיטליה
שייטי נבחרות ישראל יצאו לתחרויות בצרפת ואיטליה
רונן הלל יחסי ציבור 19/04/14 |  צפיות: 8746

מאת רונן הלל יחסי ציבור

נבחרות השייט של ישראל יצאו לאליפות אירופה לנוער בגלשניביק בגרדה, איטליה ולגביע העולם בהייר, צרפת. התחרות בהייר תהווה הכנה ומבחן כוחלהמשך העונה ואילו באליפות אירופה לנוער בגלשני ביק יקבעו הגולשים הישראלים שישיגואת הקריטריון להשתתפות באולימפיאדת הנוער בגלשנים, שתיערך באוגוסט בסין.


בתחרות גביע העולם בהייר, שתיערך בין התאריכים 19-26 באפרילישתתפו הגולש שחר צוברי, אלוף ישראל בגלשני RSXומדליסט הארד מאולימפיאדת בייג'ינג,עם המאמן רפה בלילוס, וגולשי העתודה של ישראל בדגם הניל פרייד האולימפי – נעמי כהןאלופת ישראל , הדר הלר , אלופת ישראל לנוער , אלופת אירופה לנוער וסגנית אלופתהעולם לנוער בדגם ה- RSX , אמיר גלילי ויואב עומר, אותם ילווה המאמן יניב מאיר.

בדגם ה-470 יתחרו גל כהן ודן פרויליך, בהדרכת המאמן אמנוןסמגורה, ו-נויה בר-עם ורימון שושן עם המאמן ערן סלע.

בדגםהלייזר רדיאל ייצגו את ישראל אורן יעקב ודניאל ממן, בהדרכת המאמן ג'ון אמט. תחרותגביע העולם בהייר תהווה הכנה ואימון לקראת התחרויות בהמשך השנה.

באליפות אירופה לנוער בגלשני BIC 7.8 A (דגם קדטים עד גיל 17), שתיערךבגרדה, איטליה בין ה-20 ל-27 באפריל, תתחרה משלחת מכובדת של גולשים צעירים מישראלשחלקם יתחרו על שני הכרטיסים להשגת הקריטריון האולימפי לאולימפיאדת הנוער שתיערךבחודש אוגוסט בסין והשאר יתחרו כהכנה וכמבחן יכולות ומיומנות.

המשלחת כוללת את הגולשים יואב כהן, דניאל הררי, יונתן צחר, סער מינץ, דורמנוח, דין צרויה, איתי ברזילי, כפיר אזולאי, ירין לוינזון, עמית גויטע, תום ראובני,שובל רביצקי, קטי ספיצ'קוב, נוי דריהן, מלי פז, מאיה מוריס, לרה דונבל ונויההגלילי. את המשלחת ילוו המאמן וראש המשלחת רוני מאיר והמאמנים שחף אמיר ואביתרמור.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רונן הלל יחסי ציבור

רונן הלל

רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור

Ronen Hillel Public Relations

טלפון: 03-6855282

נייד: 052-2508109

כתובת: מרמורק 10 תל-אביב, 64254

זוכה פרס האריה השואג 2009

זוכה פרס יחסי ציבור האריה השואג 2010

זוכה פרס האריה השואג 2011 על קמפיין שנתי ביחסי ציבור

לקבוצתהאתרים של יחסי ציבור רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור - משרד יח"צ

יחסי ציבור | משרד יחסי ציבור | מיתוג אישי | הדחקת אזכורים שליליים | יחסי ציבור בישראל public relations in israel |פתיחת עסק חדש | אלי שביט

מוזמנים לבקר באתר החברה: http://www.ronenhillel.co.il ; Jacob Newberger 


מאמרים נוספים מאת רונן הלל יחסי ציבור
 
בית המשפט מינה את המהנדס רפאל גיל כמומחה מטעמו
כבוד השופט זכריה ימיני מבית משפט השלום ברמלה מינה את המהנדס רפי גיל כמומחה מטעמו במשפט טאלב אבו גאנם נגד אורי בר אור (ת"א 23164-05-12 אבו גאנם נ' בר אור).

רפי גיל נבחר למהנדס מומחה מטעם שרביב בע"מ בתביעה שהוגשה ע"י נציגות הבית המשותף ברחוב אלון 37 חיפה
רפי גיל מונה למהנדס מומחה מטעם הנתבעת חברת שרביב בע"מ, בתביעת שהגישה נגדה נציגות הבית המשותף ברחוב אלון 37 חיפה. המשפט התנהל בפני כב' השופט דר' מנחם רניאל, בבית המשפט המחוזי בחיפה. פסק הדין ניתן ביום 28.1.2015. ת"א 26999-06-11 נציגות הבית המשותף ואח' נ' שרביב בעמ. את דייר הבית המשותף ייצגו עו"ד אלי הכהן ועו"ד טל רבינוביץ ואת שרביט בע"מ ייצג עו"ד חיים גלזר.

המהנדס רפי גיל מונה למומחה מטעם הנתבעות בתביעת עזאני נ' עיריית ראש העין ואח'
09/08/15 | חוק ומנהל
כב' השופט יחזקאל הראל – סגן הנשיאה בית משפט השלום בהרצליה: המהנדס גיל שהינו גם ממונה בטיחות, חלק על דעתו זו של אינג' גולדשטיין שאינו מומחה בטיחות. מצאתי להעדיף את דעתו, מה גם שלא שוכנעתי כי גם אם היה מותקן מעקה גם במדרגה הראשונה, היה בכך כדי למנוע את קרות התאונה

המהנדס רפי גיל מונה למומחה מטעם בית המשפט בתביעת פרניץ ואח' נ' אפריקה ישראל מגורים בע"מ ואח'
09/08/15 | חוק ומנהל
המהנדס רפי גיל מונה למומחה מטעם בית המשפט

טופ 94 - האטרקציה המרעננת של אילת!
פארק אתגרים עשיר בחוויות ואקשן לכל המשפחה

פסק דין: מוכרת שמכרה דירתה בזמן הבלעדיות וסירבה לשלם דמי תיווך - תשלם למתווך 44,460 אלף ש'
25/04/15 | כללי
חברת תיווך תבעה מוכרת דירה בנשר, שסירבה לשלם להם דמי תיווך, אף שמכרה את דירתה לקונים שלא באמצעות המתווך. לטענתה, חתמה על הסכם הבלעדיות עקב הטעיה ומתוך כפייה ואיומים של סוכן החברה, וכי המתווך לא היה הגורם היעיל שהביא למכירת הדירה היות והקונה הגיע אליה בעקבות פרסום עצמאי שקדם לחתימה על הסכם הבלעדיות. אולם בית המשפט דחה את טענותיה וקבע כי המוכרת הפרה את הסכם הבלעדיות והמתווכים זכאים לפיצוי המוסכם בגין הפרת ההסכם

שחר צוברי סיים במקום ה-8 בתחרות גביע הנסיכה סופיה, בפלמה דה מיורקה
04/04/15 | ספורט
את שיוט המדליות סיים המדליסט האולימפי מבייג'ינג במקום ה-6. צוברי הבטיח את מקומו בתחרות גביע העולם שתיערך בעוד כשבועיים בהייר

חוגגים פסח בפסטיבל סחלבים, תוכים וטבע בפארק האטרקציות אוטופיה
פסטיבל פסח וטבע בפארק אוטופיה: אוטפיה, פארק הסחלבים והאטרקציות של ישראל, יוצא בפעילות אביבית לחג פסח והמציע קונספט של טבע בכיף לכל המשפחה.

חוגגים פסח בפסטיבל סחלבים, תוכים וטבע בפארק האטרקציות אוטופיה
פסטיבל פסח וטבע בפארק אוטופיה: אוטפיה, פארק הסחלבים והאטרקציות של ישראל, יוצא בפעילות אביבית לחג פסח והמציע קונספט של טבע בכיף לכל המשפחה.

סיקורה מציעה את מזון העתיד: אצות ים חכמות טריות למאכל
סיקורה מציעה שני מוצרים חדשים ובריאים במיוחד : חסת-ים וסלט אצות עם בורגול. מוצרי החברה טעימים ובריאים, עשירים בחלבונים, סידן, ברזל, מינרלים, ויטמינים, נוגדי חמצון, חומצות אמינו ו-כלורופיל
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI