דף הבית רפואה ובריאות רפואה משלימה רפואה משלימה חדישה
רפואה משלימה חדישה
totach kidum 16/04/14 |  צפיות: 9089

הרפואה המשלימה החדישה נטועה במסורות מזרחיות קדומות

גלגולה הראשון של הרפואה המשלימה החדישה בהיסטוריה הוא במסורות קדומות ועתיקות יומין שהיו נפוצות מאוד בעיקר באסיה, וששימשו לריפוי לפני 5,000 שנה. הרפואה הסינית והרפואה ההודית הן מהאסכולות המוכרות ביותר עליהן מבוססת הרפואה המשלימה, והן גובשו על בסיס ידע וניסיון רב שהצטברו במשך אלפי שנים. מאז נולדה הרפואה המדעית, אי שם בימי יוון העתיקה, וככל שהיא התבססה יותר מבחינה מחקרית בעת החדשה ובמאות ה-20 וה-21, ירדה קרנן של המסורות העתיקות, שנחשבו כבלתי מבוססות מדעית.
אלא שבשנים האחרונות מועלות מהאוב אותן מסורות, במסגרת מה שמכונה "הרפואה המשלימה החדישה", שהיא חלק אינטגרלי מהעידן החדש, בו צומחות תנועות פסבדו מדעיות לאור המגבלות שמאפיינות את המדע בכלל ואת מדע הרפואה בפרט.

רפואה המשלימה את הרפואה הקונבנציונאלית כדי להביא לידי ריפוי

כך למעשה, הפכה הרפואה המשלימה למעין הכלאה בין הרפואה הקונבנציונאלית לרפואת המזרח העתיקה, ומטופלים רבים פונים אליה כאשר הרפואה המערבית קצרה מלהושיע ואינה יכולה לסייע.
בעיות כמו כאבים כרוניים, מגרנות, דלקות בדרכי השתן, כאבי גב, טחורים, בעיות גיניקולוגיות של נשים, דחק כרוני, חרדות, אלרגיות ועוד, שהרפואה הקונבנציונאלית עדיין אינה מסוגלת לתת להן מענה כראוי, מלבד הקלה על התסמינים, מטופלות כיום בעזרת מגוון טיפולים הנכללים במסגרת הרפואה המשלימה, המצליחה להביא לריפוי מלא.

עוד אודות רפואה משלימה תוכלו לקרוא כאן:
http://www.nirshaltiel.co.il/


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 totach kidum


 


מאמרים נוספים מאת totach kidum
 
סוגי תוספות שיער
03/06/19 | הכרויות
לא כל אישה מרוצה ממה שהטבע נתן לה וזו הסיבה העיקרית לכך שנשים עושות ניתוחים פלסטיים, עוברות שינויים שונים של צביעת שיער, שימוש בעדשות צבעוניות ועוד. אם יש משהו שיחסית קל לשנות כשלא מרוצים ממנו זה השיער, ואם גם את רוצה לעשות שינוי בשיער שלך הגעת לכתובת הנכונה.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

תביעות רשלנות רפואית - למי פונים?
במידה ויש לך חשש לרשלנות רפואית והתגלה אצלך סרטן צוואר הרחם, כנסי לפורטל המידע עוסק על כל דרי ההתמודדות וכיצד את יכולה למצות את הזכויות לך עקב הרלנות.

משרד עו"ד תביעות ביטוח שישיג לכם את הפיצוי שמגיע לכם
30/10/18 | ביטוח
משרד עו"ד פייל ושות' בעל נבחרת מנצחת של עורכי דין המתמחים בתביעות ביטוח נגד החברות הגדולות במטרה לתת לכל מבוטח את ההזדמנות לקבל את הפיצוי המלא שמגיע לו.

יועץ בטיחות בעבודה
בעסקים המעסיקים עובדים חשוב מאוד לשכור את שירותיו של יועץ בטיחות בעבודה, זאת על מנת להימנע מתאונות ומפגעים העשויים לגרור את העסק לנזקים משמעותיים. מנהלים בעסקים פועלים בדרך כלל ב-2 גישות אפשריות

3,000 ישראלים מוכרים ב"אטסי" איך זה עובד? ומהם סודות ההצלחה?
etsy אתר האינטרנט המוביל, הקניון הוירטואלי הידוע המכיל כ – 20,000 חנויות מקוונות של יצירות אופנה תכשיטים, עבודות אמנות, פרטי אספנות, וינטאז', עבודות יד של יוצרים מכל רחבי העולם.

לוגו הוא המצפן הגרפי של העסק
עיצוב לוגו הוא המצפן הגרפי של כל חברה, עסק או נותן שירות. קיימים 4 אבות טיפוס ללוגו. לוגו הוא אייקון רב השפעה, המסייע בזיהוי מוצר או שירות על פני המתחרים.

ייעוץ זוגי - בגדר זכות, לא חובה
כיצד ייעוץ וטיפול זוגי נכון יכול לסייע כמעט לכל זוג, מה לומדים לאורך התהליך ואיך בסופו של יום הוא מסייע להמציא את הזוגיות מחדש - התשובות לפניכם.

פרקטיות, בילוי ועיצוב - על ריהוט הגינה החדש
מדריך מיוחד עם מגוון טיפים חשובים כיצד ניתן לרהט את הגינה החדשה שלכם בצורה פרקטית, יפה ובעיקר מהנה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI