דף הבית הודעות לעיתונות תרבות ובידור "פסח בינלאומי" – משדר הרדיו הגדול בישראל של תחנות הרדיו האזוריות בחסות 014 של בזק בינלאומי
"פסח בינלאומי" – משדר הרדיו הגדול בישראל של תחנות הרדיו האזוריות בחסות 014 של בזק בינלאומי
אורטל זוהר וולף 09/04/14 |  צפיות: 8351

ערב חג הפסח מתקרב, אך בשעה בה נחגוג כאן בישראל, קרובי משפחה של רבים מאתנו וציבור יהודי גדול של כמיליון איש, יחגגו את החג מעבר לים.

לראשונה בישראל, 11 תחנות הרדיו האזוריות המובילות בישראל חוברות לתחנות רדיו יהודיות ברחבי העולם למשדר מיוחד:

״פסח בינלאומי״ משדר אשר מבקש לחבר את כולנו עם הקרובים והחברים בחו"ל. המשדר יערך בחסות 014, מותג השיחות לחו"ל של בזק בינלאומי אשר מעבר לחסות למשדר ייחודי זה, ובשיתוף פעולה עם האגודה למען החייל, תתרום גם השנה מאות אלפי דקות שיחה לחו"ל עבור חיילים בודדים בצה"ל בשווי של למעלה מ-400,000 ₪.

המשדר המיוחד ייערך בערב חג הפסח, בהנחיית שלישיית "מה קשור" אשר ילוו את כולנו בדרך אל ארוחת החג עם תכנים חד פעמיים שיכללו אורחים מפתיעים מסביב לעולם, לצד ידוענים מקומיים כגון צביקה הדר, רבקה מיכאלי, יהורם גאון, הכדורסלן גל מקל ועוד.

התוכנית החגיגית תכלול גם שיחות מפתיעות של חיילים בודדים עם משפחותיהם בחו"ל . לגולשי הפייסבוק של בזק בינלאומי תינתן הזדמנות להשתתף בשידור באמצעות כתיבת סיפור "חו"ל – חג" מנצח וכמו כן לזכות בפרס מתנת החברה.

לצד 11 תחנות הרדיו האזוריות המובילות המתאחדות לראשונה לשידור בישראל , יצטרפו למשדר הגלובלי גם תחנות רדיו יהודיות בעולם ובהן,  התחנות הגדולות ביותר במיאמי, ניו יורק ולוס אנג'לס – ארה"ב, התחנה המובילה לקהל היהודי בלונדון- אנגליה, תחנת רדיו לקהילה היהודית בסין ועוד.

הפרויקט הייחודי, אשר ילווה את תושבי ישראל עד ארוחת ליל הסדר, יקודם כולו על ידי 014 של בזק בינלאומי בתחנות הרדיו האזוריות, בשילוט חוצות ובמדיה הסלולרית בהשקעה של כ- 3 מיליון ₪

    תחנות הרדיו האזוריות משתתפות במשדר:

רדיו דרום 95.8fm/97fm, רדיו הדיבור החם בדרום 105.5fm, רדיו רדיוס 100fm, רדיו קול רגע 91.5fm/96fm, רדיו חיפה 107.5fm, רדיו חם אש 99.5fm, רדיו ללא הפסקה 103fm, רדיו צפון ללא הפסקה 104.5fm, רדיו גלי ישראל 106.5fm/102.5fm, רדיו אמצע הדרך 90fm ורדיו אקו 99fm


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורטל זוהר וולף


 


מאמרים נוספים מאת אורטל זוהר וולף
 
בזק בינלאומי בשירות חדשני למניעת נזקי תוכנות כופר
בזק בינלאומי בשירות חדשני למנעת נזקי תוכנות כופר- סייבר שילד

בזק בינלאומי שומרת על רף גבוה של הכנסות ברבעון השלישי לשנת 2016 ומרחיבה את מעגל השירותים והמוצרים מבוססי האינטרנט
23/11/16 | תקשורת
מוטי אלמליח, מנכ"ל בזק בינלאומי: "בזק בינלאומי ממשיכה בפעילותה הנמרצת להרחיב את סל השירותים והמוצרים מבוססי האינטרנט. השקנו ברבעון השלישי את שירות ה-FIXIT, הנשען על שיתופי פעולה של החברה עם קהילת הסטארט אפ הישראלית; ואנו ממשיכים בחיזוק עולם ה ""Cyber as a Service לציבור הלקוחות הרחב. הרצון שלנו לייצר ערך מוסף ללקוחותינו, מניע אותנו ובהצלחה לפעול לפיתוח אזורי צמיחה נוספים בארץ ובעולם".

בזק בינלאומי משיקה את FIXIT- שירות "טכנאי אוטומטי" לשיפור ביצועי המחשב הביתי
בזק בינלאומי משיקה את FIXIT- שירות "טכנאי אוטומטי" לשיפור ביצועי המחשב הביתי

בזק בינלאומי תשיק מערכת ניהול מרכזית בענן מבית סיסקו: מדובר בחברת התקשורת הראשונה בישראל שתשווק את המערכת החדשנית
07/09/16 | תקשורת
בזק בינלאומי תשיק מערכת ניהול מרכזית בענן מבית סיסקו

רבעון שני 2016- בזק בינלאומי מצליחה לשמור על רף הכנסות גבוה ולייצר הכנסות משירותים חדשים
רבעון שני 2016- בזק בינלאומי מצליחה לשמור על רף הכנסות גבוה ולייצר הכנסות משירותים חדשים

מוטי אלמליח, מנכ"ל בזק בינלאומי: תוצאות החברה לרבעון הראשון של 2016 משקפות המשך שמירה על מובילות ויצירת חדשנות בחברה
26/05/16 | תקשורת
מוטי אלמליח, מנכ"ל בזק בינלאומי: תוצאות החברה לרבעון הראשון של 2016 משקפות המשך שמירה על מובילות ויצירת חדשנות בחברה

בזק בינלאומי הוסמכה כרשם דומיינים ישראלי; משיקה אתר חדש המאפשר שירות עצמי של רכישת דומיין תוך מספר דקות ויכולת ניהול מלאה
חברת בזק בינלאומי הוסמכה כרשם דומיינים ישראלי מטעם איגוד האינטרנט הישראלי (ISOC). עם רישום זה, ניתן יהיה לרשום דומיינים עם סיומות ישראליות ישירות דרך ספקית האינטרנט הגדולה בישראל. בכך הופכת בזק בינלאומי לספקית האינטרנט היחידה מבין הספקיות הגדולות בישראל, המספקת שירות זה. בסך הכל קיימות בישראל עוד תשע חברות המוסמכות כרשמיות דומיינים על ידי האיגוד.

בזק בינלאומי משיקה את שירות הסייבר וול
בזק בינלאומי נכנסת לתחום הגנת הסייבר ללקוחות הפרטים. החברה משיקה שירות חדש אשר יעניק לראשונה הגנת סייבר באמצעות רשת האינטרנט הביתית ועולה בקמפיין רחב וחוצה מדיות בנושא.

הסכם קיבוצי ראשון בחברת בזק בינלאומי
הסכם קיבוצי ראשון בחברת בזק בינלאומי

בזק בינלאומי ממשיכה לשמור על מומנטום של הצלחות ברבעון השלישי לשנת 2015
בזק בינלאומי ממשיכה לשמור על מומנטום של הצלחות ברבעון השלישי לשנת 2015
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI