דף הבית רפואה ובריאות פיזיולוגייה כאבי רגליים - לא רק לעולי רגל
כאבי רגליים - לא רק לעולי רגל
סנונית תוכן 16/06/13 |  צפיות: 8965

דמיינו שזה עוד יום במסע הארוך שלכם ואתם צריכים להגיע אל קצה הדרך. כמויות המים שאתם סוחבים עמכם מתדלדלות מיום ליום, ונראה כאילו הם ייגמרו הרבה לפני שתגיעו אל היעד שלכם. עוד יום עובר, ועוד יום, והשמש אשר קופחת על ראשכם לא מבטיחה טובות ונצורות בקשר להמשך המסע. החום הכבד מתיש אתכם ומונע בעדכם להתקדם בקצב משביע רצון, וגורם לכם להרגיש לפעמים כאילו אתם הולכים אחורה. כאילו במקום להתקדם אל היעד שלכן, אל הנחלה המובטחת, אתם מתגלגלים במוקד ההר, כאילו הייתם סיזיפוס המגלגל את כדור האבן במעלה ההר פעם אחר פעם עד קץ הימים.

לו רק לא הייתם סובלים כל כך בגלל כאבי רגליים קשים, אולי ההליכה הזו הייתה מתקדמת מהר יותר, אבל היא לא, כי הכאבים חמורים ומחמירים בכל יום, כאילו רק כדי להכעיס או כדי לגרום לכם לסבול יותר ויותר עם כל רגע שחולף. אבל אתם נחושים להשיג כמה שיותר במסע שלכם ולהגיע למטרה הנכספת ולמנוחה שבצידה.

אבל אתם לא צריכים לצאת למבע מעבר לערבות הסוואנה או בעקבות שפך הנילוס על מנת לחוש בכאבי רגליים. כאבים שכאלה הם מנת חלקם של אנשים רבים, גם אם המאמץ שהם חווים מדי יום נמוך בהרבה מזה של חיילי רגלים או רצי מרתון. למען האמת, כמעט כל אחד ואחד מאתנו חשוף לכאבי רגליים קשים שעלולים לתקוף אותו ללא כל אזהרה ובלי שיידע מהיכן מחתה עליו הצרה. כל שנות לו לעשות לאחר מכן הוא להתחיל בטיפולים ארוכים שיורידו את הכאבים עצמם למינימום ההכרחי אך שום דבר לא מבטיח כי הביקור אצל הרופא הטוב ביותר בעולם יוכל להעלים את הכאבים לחלוטין.

אבל אין זה אומר כי אינכם צריכים לנסות ולטפל בבעיה במידה ואתם חשים בכאבי רגליים. רוב הסיגויים כי במידה ותפנו לרופא הוא ינסה לגלות מהיכן נובעים הכאבים, ובהתאם לסיבה אשר נקבעה כגורם, יותאם גם הטיפול. במירב המקרים, במידה ומקור הכאב הוא ברגל עצמה, יטופל המקרה בדרך כלל בשילוב של תרופות שונות נוגדות דלקות ופיזיותרפיה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 סנונית תוכן


 


מאמרים נוספים מאת סנונית תוכן
 
תכשיטי זהב - ההיסטוריה חוזרת
14/09/13 | היסטוריה
אם הייתם נקלעים למדינת קליפורניה באמצע המאה ה- 19, הייתם נדהמים לגלות זרימה בלתי פוסקת של מהגרים שמנסים למצוא את מזלם בינות לפלגי הנחל השונים של החוף המערבי. מטרתם של כל המהגרים הללו היתה אחת. זהב. הרבה מאוד זהב.

שחר יהלום- היהלום המלוטש של האמנות העכשווית
האמנית הצעירה והמבטיחה שחר יהלום זורקת אל פני החלל את עבודותיה כאילו היו פצצת מימן שהאנרגיות שהשתחררו מהתלקחותה מתפזרות בחלל האוויר כאילו היו להם חיים משלהם.

מכינה טכנולוגית- העתיד שלכם מתחיל כאן
אם אתם מחפשים את דרככם המקצועית, ומעוניינים למצוא דרך להיכנס לעולם המקצועי, אולי כדאי לכם לשקול להצטרף למכינה טכנולוגית.

עדות אילמת- על הפרספקטיבה ועל האמנות של נגה אנגלר
התוכן של עבודותיה של נגה מציג אלמנטים סותרים המוצגים בצורה יעילה ותופסת עין באמצעות טכניקת הציור יוצאת הדופן של האמנית המוכשרת. היא נוטה לתעתע בחושיו של הצופה בעזרת משיכות המכחול שלה וליצור אזורי צבע וכתמי שמן המתחברים זה לזה באזורים המצוירים בפירוט יוצא דופן.

קורס טכנאי מחשבים- העתיד שלכם כבר כאן
רבים עומדים בשלב כלשהו של חייהם מול אפשרויות אין ספור כאשר הם מנסים להחליט באיזה מקצוע הם מעוניינים לעסוק. קורס טכנאי מחשבים יכול להיות התשובה.

היכנסו עוד היום לתעשייה- הירשמו לקורס אוטוקאד
מעוניינים לפתוח בפני עצמכם צוהר לעולם הבנייה והאדריכלות? הירשמו עוד היום לקורס אוטוקאד, אשר יעשה עבורכם עבודה נאמנה.

על הקשר העדין שבין אישה ותכשיטי הזהב שלה
04/07/13 | נשים - אחר
אם יש משהו שכל אחת שמחה לקבל, זה תכשיטים. אין מישהי על פני כדור הארץ שתגיד לא לתכשיט חדש ויפה, שיוסיף לה עוד מעט יוקרה מסוג זה או אחר.

הנדסאי תעשיה וניהול- בואו ללמוד מקצוע שישנה את חייכם
מעוניינים לרכוש ידע מקיף במערכות מידע? רוצים לרכוש כישורים טכניים ומעשיים ברמה גבוה במקצוע שייקח אתכם לגובה בתחום העסקי? אולי הגיע הזמן שתתעניינו בתואר הנדסאי תעשיה וניהול.

קורס הנהלת חשבונות- העתיד שלכם כבר כאן
אם אתם מחפשים קריירה אמתית שתעזור לכם להתקדם בחיים, אולי כדאי לכם לשקול לקחת קורס הנהלת חשבונות.

תוכנת לוטו - ההונאה הפשוטה ביותר
כל מי שמילא אי פעם טופס לוטו יודע דבר אחד- לא קל לנצח ולנחש את כל ששת המספרים של הלוטו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI