דף הבית חוק ומשפט שירותים לעורכי דין מי זקוק לשירות תרגום נוטריון?
מי זקוק לשירות תרגום נוטריון?
הדס כהן 26/05/13 |  צפיות: 8805

שירות תרגום נוטריון הינו אחד השירותים שירות אשר הפך בשנים האחרונות למוכר מאוד ושירות אשר רבים משתמשים בו לצורך קבלת תרגומים נוטריוניים ועוד טיפול בעניינים הנלווים לכך. שירות תרגום נוטריוני חשוב במיוחד לעסקים אך ניתן לראות גם אנשים פרטיים אשר זקוקים לשירות זה בכדי לתרגם מסמכים שונים בצורה מדויקת ובכדי להיות בטוחים כי מדובר בתרגום מקצועי ונאמן למקור. שירות תרגום זה יכול להיות על כל מסמך ומסמך כמו חוזים שונים, הוראות הפעלה למוצרים, חוות דעת ממומחים על נושאים שונים, מסמכים רפואיים ועוד מגוון רחב של מסמכים חשובים מאוד אשר תרגום לא מדויק שיבוצע בהם עלול להיות בעל השלכות חמורות מאוד.

שירותי נוטריון לעסקים

שירותי תרגום נוטריון עבור עסקים הינם שירותי מגוונים מאוד. ניתן לראות עסקים רבים אשר זקוקים לשירותי תרגום נוטריוני עבור מסמכים כמו חוזים עסקיים שונים, חוזי עבודה בחו"ל, הוראות הפעלה למוצרים, תעודות אחריות ועוד מגוון רחב של מסמכים. מסמכים אלו מוכחים להיות מתורגמים בצורה מדויקת ואישור נוטריון על תרגום המסמכים הללו מוכיח כי מדובר בתרגום מדויק לחלוטין וניתן לעשות כל שימוש במסמך המתורגם ללא כל בעיה כלל.

שירותי נוטריון לאנשים פרטיים

שירותי תרגום נוטריון אמנם ניתנים בעיקר לעסקים אך ניתן לראות גם אנשים פרטיים אשר זקוקים לשירותים אלו. שירות תרגום נוטריוני לאנשים פרטיים יכול להיות על מסמכים שונים אותם הם מקבלים מחו"ל, חוזי רכישה שונים על מוצרים שאינם בשפה מוכרת, חוות דעת רפואיות לחולים ועוד. תרגום של מסמכים אלו חשוב עבור האדם הפרטי לא פחות מאשר עבור בעל עסק. לכן, כדאי להשקיע ולבחור נוטריון איכותי ומקצועי אשר יבצע את התרגום בצורה הטובה ביותר ובצורה המקצועית ביותר שניתן להגיע אליה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI