דף הבית חוק ומשפט שירותים לעורכי דין נוטריונים
נוטריונים
lina kirz 03/03/13 |  צפיות: 9056

נוטריונים הם עורכי דין אשר עסקו בעבודתם לכל הפחות עשר שינם וקיבלו רישיון להפוך לנוטריונים על ידי ועדה מיוחדת המוסמכת לכך. אם כן, חשוב לזכור ולהבין כי לא כל עורך דין יכול להעניק אישור נוטריוני אלא רק עורכי דין שהם גם נוטריונים ויש להם הסמכה רשמית לעבודה כנוטריונים ולהעניק אישורים נוטוריוניים.

מהות עבודתם של נוטריונים היא למעשה לערוך, לאשר ולאמת מסמכים משפטיים שונים ומסמכים רשמיים. הנה דוגמא חלקית לשירותים של נוטריון: אם יש בידכם מסמך מתורגם שאתם צריכים לאמת כי התרגום נאמן למקור הינכם זקוקים לחתימה של נוטריון. כמו כן, נוטריונים לא פעם מתרגמים מסמכים רשמיים דוגמת חוזים, תעודות לידה, תעודות אקדמיות ועוד, תרגומים שתקפים בבית המשפט ומול ערכאות רשמיות אחרות. אם מישהו צריך להוכיח שהוא אכן בחיים, הוא צריך לכך אישור של נוטריון. אם יש צורך לאשר מסמך משפטי דוגמת צוואה, הסכם ממון או ייפוי כוח יש גם צורך בחתימה של נוטריון. אם כן, חתימתו של נוטריון מעידה על כך שמסמך מסוים, חוזה מסוים או הסכם כלשהו הם אכן מקוריים, אמיתיים ותקפים. כמו כן, כאשר מדובר בחוזה, בצוואה או בהסכם חתימה של נוטריון מאשרת כי המסמך נחתם מרצונם החופשי של החתומים על המסמך וכי איש לא הכריח אותם או כפה עליהם לחתום עליו.

נוטריונים מספקים שירות חשוב לאנשים רבים, אשר במהלך חייהם זקוקים מפעם לפעם לפנות אל נוטריון. לא פעם גופים שונים, דוגמת בית המשפט אך גם מוסדות אקדמיים מסוימים בחו"ל או גופים שונים, הן בארץ והן מחוצה לה בחו"ל, ביניהם גם משרדי ממשלה שונים, דורשים אישור של נוטריון על מסמכים שונים על מנת לאמת את המסמכים האלו ולאשש את המקוריות והאמינות שלהם.

נוטריונים, אם כן, ממלאים תפקיד חשוב מאוד. ישנם מקרים בהם אי אפשר להגיש מסמך רשמי ללא אישור תקף של נוטריון. למשל, כאשר מבקשים בקשה לקבלת אזרחות זרה לרוב יש צורך באישור נוטריון על תעודות לידה, תעודות נישואין ועוד. כאשר מוסד ממשלתי מסוים רוצה הוכחה שאדם מסוים בחיים רק נוטריון הוא זה שיכול לאשר את העניין באופן רשמי. זוהי כמובן רק רשימה חלקית ומצומצמת של תפקידם וחשיבותם של נוטריונים. שאלות חשובות לנוטריונים ניתן להפנות דרך משרדי ע"וד ישנם מגוון רחב של שאלות.יחד עם זאת ניתן למצוא שירותים נוספים, נוטריונים ותרגומים, הסכמי ממון ועוד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 lina kirz


 


מאמרים נוספים מאת lina kirz
 
שידות לילה
שידות לילה הן פריט חובה כמעט בכל חדר שינה. ואכן, אין כמעט חדר שינה בישראל שאי אפשר למצוא בו שידות לילה, אחת מכל צד של המיטה. שידות לילה הן המקום המושלם להניח עליהן את הספר שאנחנו קוראים לפני השינה, את המשקפיים, את השעון המעורר או כל דבר אחר בו אנחנו משתמשים ממש רגע לפני שאנחנו הולכים לישון או מייד כאשר אנחנו קמים בבוקר. כמו כן, שידות לילה הן המקום האידיאלי עבור מנורה קטנה, כזו שאפשר לכבות ממש רגע לפני השינה, מבלי שנצטרך לקום לצורך כך מהמיטה ולאחר מכן בחושך לגשש את דרכנו חזרה לתוכה.

שערים חשמליים
11/04/13 | שיפוצים
כל מי שיש לו בית פרטי עם חניה מכיר את הסיטואציה בה הוא מגיע בשעת ערב מאוחרת הביתה ומגלה שרכב חוסם לו את החניה, או שבמקרה שיש לו שער לחניה, הוא נאלץ לצאת מן הרכב, לפתוח את השער, לחזור שוב לרכב, להכנס לחניה ולסגור אחריו את השער. אם אין לכם שערים חשמליים לחניה אתם ודאי נאלצים שוב ושוב להתמודד עם המצב הזה,

דלתות למטבח
09/04/13 | שיפוצים
דלתות למטבח,או בשמם המקצועי יותר-חזיתות למטבח,הם חלק בלתי נפרד מעיצוב המטבח,למה אתם שואלים? כי זה החלק שאנחנו רואים כשאנחנו נכנסים למטבח. הן יכולות לבוא מעץ ומזכוכית והכול בעיצובים מודרניים או קלאסיים

יבוא אישי
יבוא אישי הוא יבוא של כלי רכב מחוץ לארץ, לארץ ישראל. יבוא אישי נעשה מכמה סיבות, ולכולן יש הסבר מאחוריהן. יבוא אישי הוא הזמנה אישית של כלי רכב לתוך שטחי ארץ ישראל והוא נעשה או באופן עצמאי או באמצעות יועצים מקצועיים שעוברים את התהליך (לפחות הראשוני עד שלומדים את העניין) כולו על מנת להיות מספיק מיומנים כדי לעשות זאת בפעם הבאה לבד.

ג'קוזי
07/04/13 | ספא
מי מאיתנו לא אוהב ללכת לספא או לבריכה העירונית ולשבת כמה דקות בתוך ג'קוזי חם, מרגיע ומעסה? למרות זאת, לעיתים הישיבה בג'קוזי ציבורי גורמת לחלק מהאנשים לחוש אי נעימות ולכן הם נמנעים מכך או עושים זאת לזמן קצר מאד ובכך למעשה לא נהנים ומתפנקים.

פרקטים– כשהניקיון קל הכל קל
02/04/13 | שיפוצים
לאחרונה מתעניינים רבים בהחלפת הרצפה שלהם מרצפת קרמיקה או מרצפה המכוסה בשטיחים מקיר לקיר ברצפת פרקטים. נראה כי זה אך טבעי שבבתים פה בישראל הרצפה תהיה עשויה פרקטים. שטיחים מקיר לקיר זה אולי נחמד לחדרי ילדים כי הם משתוללים כל הזמן וכאשר הם נופלים לפחות המכה והחבלה לא יהיו כל כך חזקות, אבל מצד שני קשה לנקות שטיחים מקיר לקיר, אם נופל לכלוך נוזלי לא תמיד ניתן להסיר את הכתם ויכול להישאר סימן.

משטחים למטבח-כל מה שרציתם לדעת
13/03/13 | ריהוט
כיום בשוק יש סוגים רבים של משטחים למטבח. לרוב,הציבור לא מודע לכמות האופציות המוצעות,ואנשים נוטים לבחור בשמות המוכרים יותר,אך לא בהכרח המתאימים ביותר. אם מעניין אתכם להכיר את סוגי המשטחים השונים למטבח,אז הרי לכם! הבה נתחיל מסוג המשטח המפורסם ביותר-אבן הקיסר.אבן הקיסר היא פיתוח חדשני מבית היוצר של (אתם מוכנים לזה?) מדינת ישראל. אבן הקיסר חזקה ועמידה מאוד ובכל זאת הודות לעובדה ש-95 אחוזים ממנה עשויים קוורץ,שהוא אחד המינרלים החזקים ביותר המצויים בטבע.

עיצוב תערוכות
13/03/13 | צרכנות
כאשר רוצים לקדם מוצר מסוים ולשווק אותו באופן שבו לקוחות רבים יוכלו להיחשף אליו צריך לחשוב בגדול כלומר ללכת למקום בו ניתן לערוך תערוכות שם תוכלו להציג את המוצר שאתם רוצים לשווק באופן בולט ולקוחות שבאים לתערוכה יכולים להיחשף אליו באופן ישיר וכך יותר ויותר אנשים יראו את המוצר ואתם רק תרוויחו מכך . בכדי שעיצוב התערוכות יהיה מקצועי כדאי לתכנן מראש את מה שאתם רוצים לשווק, כלומר לשבת עם איש מקצועי ומיומן בתחום ולהתחיל לבנות איתו מערך מדויק של בניית התערוכה, חשוב המיקום של המוצר אותו אתם מציגים,

מיטה וחצי
12/03/13 | ריהוט
מיטה וחצי יש לקנות לפי כמה קריטריונים שונים. קריטריון אחד שיש להתחשב בו כאשר קונים מיטה וחצי הוא הנוחות של המיטה. כמובן שאיכות המזרן והמיטה, אשר לא פעם נמכרים כסט שלם, יכולים להשפיע על איכות השינה ולכן כדאי לא להתפשר על מיטה שהיא פחות מנוחה מאוד. מלבד הנוחות כאשר קונים מיטה וחצי יש לשים לב לאיכות המיטה.

שילוח בינלאומי
יוצאים להציג בתערוכה בחו"ל,עוברים לגור בשליחות של שנה מטעם העבודה?מתחילים ליצא לחברות בחו"ל? אל תשברו את הראש לבד עם נושא המטען, פשוט תארזו את המזוודה הקטנה שלכם, אותה אתם סוחבים איתכם למטוס ואת כל יתר המטען תשאירו בידי המקצוענים של חברות שילוח בינלאומי.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI