דף הבית חוק ומשפט שירותים לעורכי דין שירותים מיוחדים הניתנים על ידי נוטריון
שירותים מיוחדים הניתנים על ידי נוטריון
lina kirz 01/01/13 |  צפיות: 9253

שירותי תרגום נוטריוני –

שירותים אלה הם שירותים אשר מבוקשים מאוד על ידי אנשים הזקוקים לאישורים משפטיים קבילים כדי להציג לבתי המשפט או לרשויות אחרות בישראל כדי להוכיח כי הם נשואים, למדו לימודים קודמים, עברו טיפולים רפואיים או בכל סיטואציה אחרת שהם עברו במדינה אחת ויש לה השלכות על חייהם במדינה אחרת. במקרים כאלה, נוטריון מתרגם את המסמך ומאשר בחתימתו כי התרגום הוא נאמן למקור והוא קביל לשימוש ברשויות השונות בישראל.

ישנו הבדל בין אישור נוטריון לנכונות תרגום לבין אישור נוטריון להצהרת המתרגם.

בעוד שאישור נוטריון הוא בגדר הוכחה שהתרגום נאמן למקור והוא מתקבל כאשר הנוטריון הוא בקיא בשפת המקור ובשפת היעד, אישור נוטריון להצהרת המתרגם מאשר כי המתרגם של המסמך אישר לנוטריון על בקיאותו בשפת המקור ובשפת היעד וכי התרגום נאמן למקור.

שירותי תרגום מתבקשים במשרד הפנים (בקשה לאישור נישואין בחוץ לארץ, בקשה להתחלת תהליך הוצאת אזרחות זרה, תעודות המעידות על תהליך הגירה ואחרים), תרגום מסמכים רפואיים (כגון תעודת לידה, תעודת פטירה, אישורים רפואיים ומסמכים רפואיים שונים), מסמכים הקשורים לעניינים משפטיים שונים (תעודות נישואין ותעודות גירושין, תרגום פסקי דין, תרגום פרוטוקולים מבתי משפט, תרגום צווי קיום צווה, תרגום מסמכי ירושה, תרגום צוואות, תעודות יושר, ייפוי כח, כתבי תביעה,חוזים שונים והסכמים שונים), תרגום מסמכים הקשורים לעניינים אקדמיים (כגון תרגום תעודות סיום לימודים אקדמיים, תעודת סיום לימודים בבית ספר תיכון, תרגום גיליון ציונים, תרגום תעודות הצטיינות ואחרים).

מתן ייפוי כח –

נוטריון נותן גם אישור ייפוי כח. אישור זה ניתן לרוב לנוטריונים כאשר הם באים לייצג את הלקוח שלהם החתום על האישור בפני רשויות החוק השונות במדינה.

ישנם שני סוגי ייפוי כח נוטריוני – ייפוי כח כללי (שם הרשאתו של החותם על מתן ייפוי הכח לנוטריון אינו מגביל את סמכות הנוטריון לנושא משפטי מסוים) וייפוי כח לביצוע פעולות במקרקעין בלבד.

מלבד מתן שירותי תרגום נוטריוני ואימות התרגום וייפוי כוח נוטריוני, שירותים נוטריונים אחרים שניתנים על ידי  נוטריון הם אימות חתימה, אישור העתק נאמן למקור,תצהיר נוטריוני, אפוסטיל, הסכם ממון, צוואה נוטריונית, אישור חיים, אישור עריכת מלאי, העדה של מסמך סחיר והארכיב נוטריוני וכל זאת צריך ייפוי כח נוטריוני.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 lina kirz


 


מאמרים נוספים מאת lina kirz
 
שידות לילה
שידות לילה הן פריט חובה כמעט בכל חדר שינה. ואכן, אין כמעט חדר שינה בישראל שאי אפשר למצוא בו שידות לילה, אחת מכל צד של המיטה. שידות לילה הן המקום המושלם להניח עליהן את הספר שאנחנו קוראים לפני השינה, את המשקפיים, את השעון המעורר או כל דבר אחר בו אנחנו משתמשים ממש רגע לפני שאנחנו הולכים לישון או מייד כאשר אנחנו קמים בבוקר. כמו כן, שידות לילה הן המקום האידיאלי עבור מנורה קטנה, כזו שאפשר לכבות ממש רגע לפני השינה, מבלי שנצטרך לקום לצורך כך מהמיטה ולאחר מכן בחושך לגשש את דרכנו חזרה לתוכה.

שערים חשמליים
11/04/13 | שיפוצים
כל מי שיש לו בית פרטי עם חניה מכיר את הסיטואציה בה הוא מגיע בשעת ערב מאוחרת הביתה ומגלה שרכב חוסם לו את החניה, או שבמקרה שיש לו שער לחניה, הוא נאלץ לצאת מן הרכב, לפתוח את השער, לחזור שוב לרכב, להכנס לחניה ולסגור אחריו את השער. אם אין לכם שערים חשמליים לחניה אתם ודאי נאלצים שוב ושוב להתמודד עם המצב הזה,

דלתות למטבח
09/04/13 | שיפוצים
דלתות למטבח,או בשמם המקצועי יותר-חזיתות למטבח,הם חלק בלתי נפרד מעיצוב המטבח,למה אתם שואלים? כי זה החלק שאנחנו רואים כשאנחנו נכנסים למטבח. הן יכולות לבוא מעץ ומזכוכית והכול בעיצובים מודרניים או קלאסיים

יבוא אישי
יבוא אישי הוא יבוא של כלי רכב מחוץ לארץ, לארץ ישראל. יבוא אישי נעשה מכמה סיבות, ולכולן יש הסבר מאחוריהן. יבוא אישי הוא הזמנה אישית של כלי רכב לתוך שטחי ארץ ישראל והוא נעשה או באופן עצמאי או באמצעות יועצים מקצועיים שעוברים את התהליך (לפחות הראשוני עד שלומדים את העניין) כולו על מנת להיות מספיק מיומנים כדי לעשות זאת בפעם הבאה לבד.

ג'קוזי
07/04/13 | ספא
מי מאיתנו לא אוהב ללכת לספא או לבריכה העירונית ולשבת כמה דקות בתוך ג'קוזי חם, מרגיע ומעסה? למרות זאת, לעיתים הישיבה בג'קוזי ציבורי גורמת לחלק מהאנשים לחוש אי נעימות ולכן הם נמנעים מכך או עושים זאת לזמן קצר מאד ובכך למעשה לא נהנים ומתפנקים.

פרקטים– כשהניקיון קל הכל קל
02/04/13 | שיפוצים
לאחרונה מתעניינים רבים בהחלפת הרצפה שלהם מרצפת קרמיקה או מרצפה המכוסה בשטיחים מקיר לקיר ברצפת פרקטים. נראה כי זה אך טבעי שבבתים פה בישראל הרצפה תהיה עשויה פרקטים. שטיחים מקיר לקיר זה אולי נחמד לחדרי ילדים כי הם משתוללים כל הזמן וכאשר הם נופלים לפחות המכה והחבלה לא יהיו כל כך חזקות, אבל מצד שני קשה לנקות שטיחים מקיר לקיר, אם נופל לכלוך נוזלי לא תמיד ניתן להסיר את הכתם ויכול להישאר סימן.

משטחים למטבח-כל מה שרציתם לדעת
13/03/13 | ריהוט
כיום בשוק יש סוגים רבים של משטחים למטבח. לרוב,הציבור לא מודע לכמות האופציות המוצעות,ואנשים נוטים לבחור בשמות המוכרים יותר,אך לא בהכרח המתאימים ביותר. אם מעניין אתכם להכיר את סוגי המשטחים השונים למטבח,אז הרי לכם! הבה נתחיל מסוג המשטח המפורסם ביותר-אבן הקיסר.אבן הקיסר היא פיתוח חדשני מבית היוצר של (אתם מוכנים לזה?) מדינת ישראל. אבן הקיסר חזקה ועמידה מאוד ובכל זאת הודות לעובדה ש-95 אחוזים ממנה עשויים קוורץ,שהוא אחד המינרלים החזקים ביותר המצויים בטבע.

עיצוב תערוכות
13/03/13 | צרכנות
כאשר רוצים לקדם מוצר מסוים ולשווק אותו באופן שבו לקוחות רבים יוכלו להיחשף אליו צריך לחשוב בגדול כלומר ללכת למקום בו ניתן לערוך תערוכות שם תוכלו להציג את המוצר שאתם רוצים לשווק באופן בולט ולקוחות שבאים לתערוכה יכולים להיחשף אליו באופן ישיר וכך יותר ויותר אנשים יראו את המוצר ואתם רק תרוויחו מכך . בכדי שעיצוב התערוכות יהיה מקצועי כדאי לתכנן מראש את מה שאתם רוצים לשווק, כלומר לשבת עם איש מקצועי ומיומן בתחום ולהתחיל לבנות איתו מערך מדויק של בניית התערוכה, חשוב המיקום של המוצר אותו אתם מציגים,

מיטה וחצי
12/03/13 | ריהוט
מיטה וחצי יש לקנות לפי כמה קריטריונים שונים. קריטריון אחד שיש להתחשב בו כאשר קונים מיטה וחצי הוא הנוחות של המיטה. כמובן שאיכות המזרן והמיטה, אשר לא פעם נמכרים כסט שלם, יכולים להשפיע על איכות השינה ולכן כדאי לא להתפשר על מיטה שהיא פחות מנוחה מאוד. מלבד הנוחות כאשר קונים מיטה וחצי יש לשים לב לאיכות המיטה.

שילוח בינלאומי
יוצאים להציג בתערוכה בחו"ל,עוברים לגור בשליחות של שנה מטעם העבודה?מתחילים ליצא לחברות בחו"ל? אל תשברו את הראש לבד עם נושא המטען, פשוט תארזו את המזוודה הקטנה שלכם, אותה אתם סוחבים איתכם למטוס ואת כל יתר המטען תשאירו בידי המקצוענים של חברות שילוח בינלאומי.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI