דף הבית חוק ומשפט שירותים לעורכי דין אני רוצה את העורך דין שלי
אני רוצה את העורך דין שלי
ספיר קוסקי 29/07/12 |  צפיות: 9511

הרבה פעמים אנחנו נכנסים לסיטואציות שאנחנו לא יודעים כיצד להתמודד איתם ולרוב זה מתחיל לקרות צמוד לחתונה וכמה שנים טובות אחריה שאנו מתחילים להביא ילדים לעולם, זוגות לעיתים ממהרים להסיק מסקנות אחד כלפי השני ואז מתחילות המריבות, את לא עובדת, אתה לא עוזר בבית, את לא אוהבת מספיק, אתה לא מספיק עם הילדים ועוד האשמות כאלה ואחרות. כאשר זה מגיע למצב שהזוג לא יודע כיצד להתמודד ונוצר בניהם קצר שלעיתים הופך לסכסוך עולמים, מעדיפים בני הזוג להרים ידיים וללכת למה שהכי קל להם - לרבנות. הם ממאמרים לחתום על הסכם גירושין שאינם יודעים בכלל את ההשלכות הצפויות ואיך זה הולך להתנהל מהיום, במיוחד שיש ילדים ברקע או בדרך, אז על מנת למנוע אי נעימויות בהמשך רצוי לעשות זאת בדרך הנכונה, אז אם אתם גרים באזור המרכז- יש לקחת עורך דין לגירושים במרכז - הוא יכין לכם באופן מסודר את תיק הגירושים ובו תקבעו מה כול צד מקבל ומה הוא נותן , אותו עורך דין זה בן אדם שיכול לסדר לכם את העניינים הצפויים לאחר החתימה ובעזרת הסדר כתוב הוא מסדר לכם את חוט המחשבה והחלוקה נעשית באופן שווה במיוחד וללא מריבות מיותרות.

כאשר אתם חותמים על הסכם גירושים חשוב לקחת עורך דין לדני משפחה במרכז מכיוון והוא יודע טוב את העבודה במיוחד שאתם לא רק זוג אתם משפחה, אימא, אבא וילדים הוא יכין עבורך תיק מסודר ובו כל הכללים והחוקים שאמורים להתבצע החל מהרגע בו אתם הופכים להיות שוב "זרים" אחד לשני. הרגשת הניכור בין בני הזוג עלולה לשבש הליכים לכן יש לשקול כל צעד בכובד ראש ולנסות להתנתק רגע מהכעס או הכאב השרוי בתוככם.

אז אחרי שהבנתם את דני המשפחה ומה אומר כמעט כל סעיף וסעיף יש גם לקחת עורך דין למזונות ומשמורת במרכז וזאת על מנת לחלק בניכם שווה את חלוקת המטלות של הילדים, מזונות האב חייב לשלם לכל אחד מילדיו עד שמולאים לו שמונה עשרה שנים והוא הופך להיות עצמאי לעצמו, אם התגרשתם אחרי אין צורך לשלם מזונות. עניין המזונות והמשמרות על ילדיכם עניין חשוב ביותר מכיוון ומדובר פה בילדים שלכם שהם הפגועים המשניים שלוקחים קשה כל צעד שאתם הורים עושים בחייכם, לכן לפני שאתם עושים צעד לגירושים, חשבו על הכול שכולם יהיו מרוצים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ספיר קוסקי


 


מאמרים נוספים מאת ספיר קוסקי
 
מגמה בענף האירועים: השכרת דוכני מזון ושתייה
בענף האירועים מסתמנת כבר זמן מה מגמה בולטת, והיא השכרת דוכני מזון ושתייה. לא משנה מה האירוע, הדוכנים יקלו על כולם- עליכם ובעיקר על האורחים.

ייעוץ ארגוני – תחום הצובר תאוצה בשנים האחרונות
ייעוץ ארגוני, מסייע באמצעות הכלים שלו לעובדים ולמנהל להצליח. האבחון שיועץ ארגוני מבצע, דומים לאבחון של רופא..

מהו בית אבות טוב?
09/08/12 | גיל הזהב
בית אבות טוב הוא בית אבות שהקשישים מרגישים בו בנוח מתבטאים כיצד שרוצים ומרגישים כמעט כמו בבית, גם אם לא מדובר בסביבה הטבעית שלהם.

לאן הפסיכיאטרים מובילים אותנו?
אם לא ננסה לא נדע, טיפול בנפש שלנו חשוב מאוד, נפש בריאה בגוף בריא, חשוב לדעת כיצד לטפל ואצל מי.

כתיבה מאומנת
אנשים רבים רוצים להעביר את הידע שלהם בכתיבה לאחרים ולא יודעים כיצד לעשות זאת, לכן, בא הרעיון של הקופירייטינג - כתיבה רעיונית.

וילון מוסיף המון
08/08/12 | ריהוט
כאשר מעצבים את הבית חשוב לבחור וילון מתאים , לשמירת האחדות, החמימות של הבית ואחוות המשפחה כולה, וילון מוסיף המון.

גן שלנו מה נחמד הוא
08/08/12 | הורות
גן מוצלח הינו גן מלא משחקים וצעצועים מכל המינים ומכל הסוגים, למען העסקת הקטנטנים והעשרת הידע שלהם בעולם שלנו הגדולים.

בר מאובזר
אם אתם רוצים להפתיע באירוע שלכם, עשו זאת עם הדבר שהכי ישמח את האורחים שלכם. שתייה מכל טוב יכולה לעשות את העבודה כראוי.

אירוע פרוע
כאשר אנחנו חוגגים אירוע אנחנו רוצים שהוא יהיה הכי טוב משל כולם ולא שגרתי, משהו שידברו עליו גם אחרים שייגמר.

האתר שלי
אם יש ברשותי עסק מצליח, חשובה ביותר גם ההפצה שלו בערוצי התקשורת, והדרך הטובה והמהירה ביותר היא בניית אתר אינטרנט משלי.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI