דף הבית חברה, פוליטיקה ומדינה שלטון מקומי תוכנית עיריית כפר סבא ויהודה בן חמו לשנת 2011: שיפור והתייעלות בעירייה
תוכנית עיריית כפר סבא ויהודה בן חמו לשנת 2011: שיפור והתייעלות בעירייה
הדס כהן 12/06/11 |  צפיות: 9887

עיריית כפר סבא בראשות יהודה בן חמו ארגנה לאחרונה כנס תוכנית לעבודה לשנת 2011. מטרת הכנס, אשר נערך בהשתתפות הקהל הרחב, הייתה לסכם את פעילות העירייה בשנה החולפת וכן לתכנן את העבודה שתתקיים בשנה הקרובה. במהלך הכנס הועלתה לדיון ההצעה לעודד תכנית עבודה אינטגרטיבית בשיתוף פעולה עם עיריות שונות בארץ.

הכנס, אשר התקיים במלון חוף התמרים בעכו, אורגן ע"י צוות עובדי העירייה בהנחייתו של מנכ"ל העירייה אשל ארמוני ובמהלכו הוצגו תוכניות העבודה לשנה הקרובה ע"י מנהלי האגפים בעירייה. את הדברים שמע ראש העירייה, יהודה בן חמו, אשר בהמשך גם נשא דברים. הכנס כלל הצגת מסקנות של מספר צוותי חשיבה אותם הקים מנכ"ל העירייה החדש עם כניסתו לתפקיד - צוותי החשיבה הסיקו מסקנות בתחומי החיסכון וההתייעלות של העירייה, וכן בעידוד היצירתיות בעיר.

יהודה בן חמו ואנשי העירייה סיכמו את הכנס כמוצלח במיוחד - הוא בוצע באופן אינטנסיבי וכלל דיונים רבים למן שעות הבוקר ועד לערב.

"אני סומך על מנכ"ל העירייה. התוכנית בוודאי תשדרג את עבודת העירייה ותייעל אותה לכדי מקסום של כל המערכות הפנימיות", סיכם ראש העירייה יהודה בן חמו את הכנס, "בחודשים האחרונים אני יכול לצפות מהארגון להתרומם מעלה. חשוב לי הדגש על השירות לתושבי העיר. הראייה שלי היא שהתושבים משלמים ארנונה ממיטב כספם על מנת שאנחנו משרתי הציבור ניתן להם את השירות הטוב ביותר, כל אחד בתחומו. איכות התוצרים שלנו משפיעה על מדד מצב הרוח של התושבים ושל העובדים כאחד. קיים גם פן של אמון בין התושבים לעירייה ובין העירייה לבין עצמה. מרבית המנהלים צמחו בתוך הארגון ומי שיוכיח את עצמו יתקדם".

את שנת 2011 התחילה עיריית כפר סבא ברגל ימין, עם ההקמה של פארק מחזור חדש אשר נחנך בעיר. הפארק ממחיש באופן ויזואלי עקרונות של איכות סביבה כגון מיון ושימוש מחדש בפסול, ומאפשר לערוך במקום לימוד חווייתי על עולם המחזור.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI